אוורור חללים סגורים

המונח אוורור הוא מונח המתאר בדרך כלל החלפת אוויר הקיים בתוך חלל. חללים סגורים כגון: אולמות, שירותים, מקלחות, אולמות ייצור, מבנה תעשייה וכדומה, זקוקים לתחלופת אוויר מהירה וטובה. החלפת האוויר נעשית באמצעות הוצאת האוויר הלא נקי והכנסת אוויר טרי מבחוץ. חברת ונטה מתמחה מזה שנים רבות (מעל 60 שנה) בתחום האוורור. אוורור חללים סגורים אשר הדרישה לאוורור בהם היא רבה ביותר הנם: חדרי שירותים, מקלחות ביתיות וציבוריות, חדרי ארונות ועוד.

ונטה לשירותים ללא חלון

אוורור חללים סגורים באמצעים מתקדמים

חברת ונטה דואגת כל העת לפתח ולהביא את החידושים והפיתוחים הטכנולוגיים החדישים ביותר. לשם מטרה זו פיתחה חברת ונטה שני מוצרים חדשים והכניסה למוצרים שינוי טכנולוגי משמעותי. שני המוצרים מתאימים  עבור אוורור חללים סגורים. מדובר ב: VENTA100 ו- VENTA150 אשר צוידו במייסבים כדוריים במקום מייסבי החלקה, דבר המאריך משמעותית את אורך חייה של הונטה עד כ- 30,000 שעות עבודה. חידוש טכנולוגי זה מאפשר להתקין את הונטה הן בצורה אנכית והן בצורה אופקית (בתקרה למשל), דבר שהיה בלתי אפשרי בונטה עם מייסבי החלקה. בנוסף לנ"ל מייסבים כדוריים מאפשרים להתקין את הונטה גם אם הצנרת בה הוא מתוקן תהיה ארוכה יותר עד כ-2-3 מטר, וזאת כתוצאה מלחץ אוויר גדול יותר שונטות אלה מפתחות. אנו שמחים לחדש את מלאי המוצרים עבור הלקוחות שלנו בצורה מקצועית ביותר.

אוורור זה ונטה

כאמור החללים הנפוצים ביותר המצריכים אוורור רב ואשר הדרישה לאוורור בהם רבה יותר הם חללים סגורים ולחים. במקומות בהם לא מותקנים אמצעי אוורור חללים סוגרים, אנו נתקלים בריח לא נעים, הצטברות של עובש ותחושת מחנק. אוורור חדרי שירותים בבית או במשרדים, מקלחות ביתיות וציבוריות, חדרי ארונות וכן אוורור למניעת עובש הוא הכרחי במקומות סגורים עם אחוזי לחות גבוהים. חברת ונטה מובילה את תחום האוורור במגוון קטגוריות: אוורור מטבחים ומסעדות, אוורור מחסנים לוגיסטיים, אוורור למפעלים, אוורור לענף החקלאות, מוצרי אוורור ביתיים ועוד. אנו מעניקים ייעוץ ללקוחותינו ללא כל עלות וללא התחייבות בבחירת המוצר הנכון והמתאים ביותר עבורם. מוזמנים לפנות אלינו בטלפון 1-800-66-88-99 או להשאיר את פרטיכם באתר.

חם באתר

1
  • Item added to cart
1
העגלה שלך
2+ shoppers have bought this
790
    logo venta