חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

אוורור לרפתות וחממות

חברת ונטה, חברה בעלת ניסיון עשיר בתחום אוורור לרפתות וחממות, לולים ועוד מספקת מענה מתאים לכל ענף בהתאם לצורכו. לחקלאות לדוגמא מאוורר תעשייתי לחקלאות נחשב לאחד המוצרים המומלצים עבור פתרון סוגיית האוורור בענף החקלאות.

 

מאוורר תעשייתי לענף הרפת

הרפת ידועה כמקום עצום. כל אזור ברפת ממלא תפקיד אחר ולכן יש להתאים פתרון אוורור בהתאמה לשטח ולתפקידו. המטרה העיקרית היא לשפר את הנוחות של הפרות אשר נמצאות ברפת ולשפר את האקלים. כדי להתאים את מוצר האוורור הנכון עבורכם יש לבצע חישוב של ספיקת האוויר. כדי שתדעו איזה אוורור לרפתות מתאים עבור הרפת שלכם תצטרכו להתייעץ עם איש מקצוע, שימליץ לכם על מוצר מתאים מבחינת ספיקת אוויר, קוטר וכמו כן טווח פעולה. אין כל ספק כי מאוורר תעשייתי הוא פתרון אוורור לרפתות וחקלאות מצוין, אך חשוב מאוד להבחין בין הדגמים השונים, לבחון את אופיים והתאמתם לשטח המבוקש. בענף אוורור תעשייתי קיימים שני סוגים של מאווררים: מנוע חשמלי וגיר ומנוע בהנעה ישירה. בחברת ונטה מספקים מאווררים תעשייתיים עם חסכון אדיר בחשמל ואנרגיה. את המאווררים ניתן לכוון בהתאם לרוח ובזכות כך לחסוך בעלויות חשמל.

אוורור לחממות

בחממות לכל סוגי הגידולים ניתן לראות שהביקוש עולה וגובר, קיים צורך אמתי בפתרונות אוורור. אין כל ספק כי מאווררים תעשייתיים מספקים את המענה הטוב ביותר לתחלופת אוויר טובה, אשר מאפשרת קצב גידול איכותי יותר. מאוורר תעשייתי מתאים להתקנה בבתי אריזה ובעמדות העבודה שנמצאות בחממות. בתוך אולמות האריזה, המלצתנו היא להשתמש במצנני אוויר, שמבצעים עבודת קירור משמעותית ובנוסף לכך חסכוניים בחשמל. בבתי האריזה העובדים והחקלאים זקוקים לסביבת עבודה נעימה, בה יוכלו לתפקד בצורה אפקטיבית.מאווררים של חברת ונטה יכולים להוות פתרון אוורור לחממות יעיל ואיכותי.

באתר של VENTA תוכלו למצוא מגוון רחב של אוורור לרפתות וחממות.

חם באתר

0
    0
    העגלה שלך
    העגלה שלך ריקה
      logo venta