מאוורר לפרגולה – האם כדאי להשקיע ברכישת מאוורר לפרגולה?

השקעתם מחשבה רבה בבחירת הפרגולה, קניתם כסאות או מערכת ישיבה והצלחתם ליצור פינת חמד מקסימה ונעימה. עכשיו אתם יכולים לקחת את זה צעד אחד קדימה, באמצעות התקנת מאוורר לפרגולה.

אין ספק שמאוורר יהפוך את השהייה תחת הפרגולה לנעימה ונוחה, במיוחד כאשר מדובר בימים חמים ולחים. עם זאת, הצבת מאוורר יכולה לתפוס חלק ניכר מן השטח המקורה ולבוא על חשבון דברים אחרים, כמו כסאות או שולחן. בנוסף, צריך לדאוג לחוט מאריך כדי לחבר את המאוורר לנקודת חשמל וזה יכול להיות מעט מסורבל. מה בכל זאת אפשר לעשות?

קונים מאוורר לפרגולה

הפתרון הטוב ביותר הוא לקנות מאוורר תקרה לפרגולה. אנחנו, בחברת ונטה, מייצרים ומשווקים מאווררי תקרה חדשים ומתקדמים היכולים להתאים גם לחדרי הבית וגם לפרגולות בגינה ובמרפסת.

להתקנת מאוורר תקרה בפרגולה, יש מספר יתרונות:

● המאוורר אינו תופס מקום על הקרקע.

● אין צורך לקום במיוחד מהכיסא כדי להפעיל את המאוורר וניתן לעשות זאת גם באמצעות שלט רחוק.

● פעולת המאוורר שקטה ואינה פוגמת באווירה הנעימה תחת הפרגולה.

● המאווררים שלנו מגיעים עם גוף תאורה מבונה הכולל מנורת לד לבנה או צהובה, וכך אתם מקבלים מענה לשני צרכים במכשיר אחד: גם פתרון קירור וגם אמצעי תאורה.

● אפשר לבחור מאוורר תקרה בגוונים קלאסיים של שחור ולבן ואף בגווני עץ כמו טיק, ונגה ואגוז וכך להתאים את המאוורר למראה הטבעי של הפרגולה.

ויש יתרונות נוספים כאשר רוכשים מאוורר תקרה מונטה

מלבד היתרונות שפירטנו קודם, יש יתרונות נוספים ברכישת מאוורר תקרה לפרגולה דרכנו. היתרון הראשון זו האפשרות לכוונן את פעולת המאוורר ל-6 מהירויות שונות. היתרון השני בא לידי ביטוי בחיסכון בצריכת החשמל ובמזעור הפגיעה באיכות הסביבה. היתרון השלישי, זו קלות ההתקנה. אתם תצטרכו עזרה של איש מקצוע בעל ניסיון, כדי להרכיב ולחבר את המאוורר לגג הפרגולה, אך הדגמים שלנו מתאימים לכל סוגי הפרגולות ולצד היעילות הגבוהה הם מעוצבים בצורה דקורטיבית וחדשנית.

לפרטים נוספים אתם מוזמנים להמשיך ולקרוא באתר. כאן תוכלו להתרשם ממבחר הדגמים השונים, הנתונים של כל דגם והמחירים

חם באתר

0
    0
    העגלה שלך
    העגלה שלך ריקה