הסיכונים בבניית ציפורניים ולק ג'ל

בניית ציפורניים – לא בריא כמו שחשבתם

זכור לך מתי היתה הפעם האחרונה שסיימת יום עבודה ולא אמרת לעצמך: "אני מרגישה חנוקה?" כנראה שזה מעולם לא קרה. בתחום המניקור ג'ל, בניית ציפורניים השיופים הם חלק בלתי נפרד מהעבודה, שיופים שמתפזרים לכל עבר וגם אל תוך מערכת הנשימה שלך ושל הלקוחה שלך ועלולים לגרום לבעיות בריאותיות קשות, הסיכונים בבניית ציפורניים ולק ג'ל הם גבוהים והמסכות ששמים על הפנים לעולם לא יכולות למנוע חדירה של שיופים וחשיפה לחומרים הרעילים של הג'ל והאקריל ולכן את לא חסינה ב 100% מפגיעה בריאותית ובטח שלא הלקוחה שלך שפניה חשופות במלואן. שואב אוויר נייד הינו פיתרון אידאלי לבעיה.

שביעות רצון הלקוחות

הלקוחות שלך, הן הדבר החשוב ביותר, ללא לקוחות כל העבודה הקשה, הלימודים וההשקעה בחומרים אינה משתלמת ולכן את צריכה לדאוג שהן יהיו הכי מרוצות מעבודתך, אך עבודה יפה היא לא העיקר, סביבת העבודה, הקליניקה שלך, כל אלו הם דברים שלקוחות לוקחות בחשבון וככל שהסביבה יותר נעימה, כך הן גם ירצו לחזור ולפרגן על העסק שלך לחברות ומכרות. שואב אוויר נייד ונטה הופך את סביבת העבודה שלך לנעימה בהרבה יותר, כל החומרים הרעילים והשיופים שמתפזרים מחומרי הבניה או מריחת הג'ל מתרכזים אל תוך השואב ואת והלקוחה שלך יכולות לנשום לרווחה.

עבודה אסתטית

כמה פעמים לקוחה אמרה לך: "שימי לב שיש לי סיבים על הג'ל" ונאלצת לעבור עם אלכוהול על הלק או למשוך אותו בעדינות עם דוחס עור? אנו בטוחים שלפחות 100 פעמים. ג'ל עם סיבים ולכלוכים של שיופים פשוט לא יפה, מאכזב את הלקוחה והסבירות שהיא תחזור היא אפסית, לעומת זאת ג'ל נקי וחלק הוא הצלחה ותהיי בטוחה שכל לקוחה תהיה מרוצה. כדי למנוע את הסיבים, לכלוכים ושיופים יש רק מכשיר אחד שיוכל לסייע לך בכך במאה אחוז שואב אוויר נייד ונטה, שואב במכה אחת את כל מה שאת והלקוחה שלך לא היתן רוצות לראות על הציפורן ומאפשר לך להוציא כל לקוחה מרוצה.

שואב אוויר נייד ונטה

רוצה לשמוע פרטים? לקבל הצעת מחיר הכי זולה בשוק? חייגי 1800-66-88-99

חם באתר

0
    0
    העגלה שלך
    העגלה שלך ריקה
      logo venta