התקנת ונטה לבית ולעסק

בכל מקום בו אנו נמצאים אנו זקוקים לתחלופת אוויר טובה. אוויר נקי הוא מחויב המציאות בכדי שנוכל לנשום טוב יותר ושזרימת החמצן לגוף תהיה טובה. במקומות רבים כגון: מקלטים, חדרי ממ"ד וביטחון, עליות גג, מחסנים לוגיסטיים, בתי מלאכה, חממות וכדומה, תחלופת האוויר כמעט ואינה קיימת. במקרים רבים חלון אשר נפתח אינו מספק את זרימת האוויר הנחוצה. התקנת ונטה לבית ולעסק מהווה פתרון יעיל וחסכוני העונה בצורה מקסימלית על הדרישה.

התקנת ונטה ביתית

בתוך הבית ישנו צורך גדול לאוורור יעיל של ריחות ואדים. לדוגמה: אוורור חדרי שירותים ומקלחת, אוורור מטבחים, אוורור חדרי ממ"ד, אוורור עליות גג, אוורור חדרי כביסה וכדומה. אנו נוכחים לדעת כי פעולת המזגנים רק מערבלת את האוויר ואינה גורמת ליציאת ריחות בישול מהבית, אינה שואבת אדי טיגון מהמטבח ואינה מאווררת את חדרי השירותים מריחות לא נעימים. לכל חלל קיים פתרון באמצעות התקנות ונטות ביתיות. אנחנו בחברת ונטה מציעים פתרונות אוורור מתקדמים ויעילים לכל בעיית אוורור. קיימים סוגים רבים של ונטות ביתיות אשר לכל אחת מהן מפרט שונה בהתאם להספק יניקת האוויר, הייעוד שלה וגודל. חשוב מאוד לשמור על מרחב נשימה מטוהר בבית לטובת הדיירים ובני המשפחה. התקנת ונטה בבית למעשה יונקת אוויר לא נקי מתוך חלל מסוים, שואבת אותו מחוץ לבית ומזרימה אוויר נקי חזרה פנימה. סירקולציית האוויר היא טובה גם למי שסובל מקשיי נשימה.

התקנת ונטה תעשייתית

גם בתעשייה הכבדה וגם בתעשייה הקלה נושא האוורור הוא נושא חשוב ומרכזי. בתהליכי יצור ועבודה במפעלים ובבתי מלאכה נעשה שימוש בחומרים כימיים שונים. גם בעת חימום חומרים, ניסור, ריתוך והלחמה, נפלטים גזים שונים לאוויר המסכנים את האדם העומד מאחורי מכונה. חברת ונטה מציעה פתרונות אוורור למפעלים ולתעשייה שהם יעילים וחסכוניים מאוד בעלויות התפעול. התקנת ונטה תעשייתית מתאימה גם לחממות הידיעות בטמפרטורות הגבוהות שלהן והן לענפי המשק החי בחקלאות. מוצרי האוורור לחקלאות הוכיחו שיפור משמעותי בהעלאת התנובה והתוצרת החקלאית. התקנת ונטה תעשייתית מתאימה לאוורור מחסנים לוגיסטיים ובכך מסייעת לשמירה על איכות וטריות הסחורות המאוחסנות.

נשמח לייעץ עבורכם בבחירת ונטה מתאימה
השאירו פרטים או חייגו אלינו: 1-800-66-88-99

חם באתר

0
    0
    העגלה שלך
    העגלה שלך ריקה