ונטה טורבו לבית

נושא האוורור הביתי מעסיק לא מעט משפחות המחפשות פתרונות אוורור יעילים. ישנם חללים בבית שלא די בפתח קטן או חלון על מנת לאוורר אותם. סוגיית האוורור מעסיקה אותנו בכל ימות השנה ואינה מתייחסת לעונה מסוימת. לכן, כאשר נדרש אוורור רציני לחדרים כמו מקלחות ושירותים רצוי להתקין ונטה טורבו. גם באוורור ביתי וגם באוורור חדרי מקלחת כמו בתי מלון, יש צורך להתאים את המוצר הנכון לצורך הנדרש.

ונטה למקלחת

ונטה טורבו לחדרי אמבטיה

חדרי אמבטיה, מקלחות ושירותים מאופיינים בלחות רבה. הלחות נצמדת לאריחי הקרמיקה, למרצפות ולקירות. ללא אוורור טוב ויעיל, עלול להיווצר עובש בין החריצים ועל הקיר. ברוב חדרי המקלחת הביתיים יש חלון המספק פתרון אוורור מסוים. גם אז, יש להקפיד לפתוח את הדלת בכדי שיתאפשר מעבר אוויר לאוורור מלא. לא תמיד זהו פתרון אסתטי. ונטה מדגם DX 400 מתאימה למאוד לאוורור חדרי אמבטיה ושירותים. הונטה ניתנת להתקנה על קיר והיא יעילה מאוד ביניקת אדים, ריחות ולחות. בכך מתאפשר אוורור יעיל ונוח לאחר מקלחת טובה והגונה. בחדרי בתי מלון בהם אין חלונות בחדרי האמבטיה קיים צורך לאוורר את החלל ולהוציא ממנו אדים וריחות. ונטה טורבו מדגם זה מתאימה גם למקומות בהם מותקנת צנרת ארוכה המצריכה ונטה חזקה ואיכותית אשר תבצע את העבודה באופן יעיל.

Venta מאוורר תקרה 60 אינטש

פתרונות אוורור לחללים גדולים

אנחנו בחברת ונטה דואגים כל העת לספק ללקוחותינו פתרונות אוורור בטכנולוגיות חדישות ומתקדמות. העולם צועד קדימה ואתו החדשנות הטכנולוגית. בתחום האוורור אנו רואים מוצרים מעולים הנותנים מענה יעיל ומדויק לצורכי האוורור אשר הם גם חסכוניים וגם מעוצבים להפליא. מאוורר תקרה "60 של ונטה הוא מוצר כזה. מאוורר תקרה גדול, ההייטק של המאווררים, בעל מנוע בטכנולוגיית אינוורטר מתקדם וחדשני. המאוורר הוא גדול וחזק מאוד, בעל 3 או 4 כנפיים לבחירה ושקט ביותר. העיצוב המעודן שלו והעובדה כי הוא נשלט על שלט המכוון ל- 6 מהירויות שונות ולעוצמת תאורה רצויה, ממקם אותו בפסגת החדשנות. גם ונטה טורבו וגם Venta מאוורר תקרה "60 הם מוצרים בעלי חדשנות טכנולוגית המשפרים בצורה משמעותית את איכות החיים שלנו.

לפרטים ולייעוץ חייגו: 1-800-66-88-99

 

חם באתר

0
    0
    העגלה שלך
    העגלה שלך ריקה