ונטה שקטה

עולם האוורור הוא עולם רחב מאוד. העוסקים בתחום צריכים להיות מקצוענים בכדי להתאים את המוצר המתאים לסביבה לה נדרש פתרון אוורור. לכל מוצר מפרט מדויק המגדיר את יכולת ספיקת האוויר, נפח החלל לו הוא מתאים ולאיזה צורך הוא מיועד. נוסף על כך, במקומות בהם יש לדאוג לצנרת, יועץ מקצועי ומיומן יכול לייעץ מה התוואי הנכון לכך ומה המקום המיטבי אליו יש להפנות את האוויר. ונטה שקטה מתאימה למקומות בהם ישנה רגישות גבוהה לרעשים העלולים להפריע למהלך העבודה או השגרה.

ונטה פתרונות אוורור מתקדמים

התקנת ונטה שקטה בבית

עבודת יניקת האוויר הלא נקי מתוך הבית החוצה והחדרת אוויר נקי חזרה לתוך הבית, מלווה ברעש עבודת המאוורר והמפוח. אנו נראה לא מעט חדרי שירותים ללא חלון אשר מותקנת בהם ונטה, המתחילה את פעולתה עם הדלקת האור, או הפועלת באופן קבוע. יש מקומות או בתים שהרעש הנגרם כתוצאה מהפעלת הונטה מפריע להם. ומנגד, יש אנשים שפעולת המאוורר כלל אינה מפריעה להם. ניתן למדוד את רמת הרעש ולדרג אותה בדציבלים. באופן זה, ניתן לקבוע האם הרעש הוא תקני, סביר או בלתי סביר. אף על פי שרמת הרעש ניתנת למדידה, אנו למדים שהרגישות לרעשים שונים היא אינדיבידואלית ושונה מאדם לאדם ואפילו מגיל לגיל. כאשר ונטה או מוצרי אוורור ביתיים מותקנים בבית בחדרי רחצה ושירותים או במטבח, ופעולתה מפריעה לאחד מבני הבית, יש לשקול להחליף את הונטה הקיימת ולהתקין במקומה ונטה שקטה של חברת ונטה. לעיתים, החלפת צנרת קיימת לצנרת גמישה עשויה לפתור חלק ניכר מבעיות הרעש.

פתרונות אוורור מתקדמים של ונטה

חברת ונטה חרטה על דגלה להוביל את עולם האוורור בישראל. אנו מספקים שירותי אוורור ביתיים למאות אלפי בתים בישראל. כמו כן, אנו מתמחים במתן פתרונות אוורור מתקדמים לתעשייה מוסדות, למטבחים ולמסעדות, אוורור מחסנים לוגיסטיים, פתרונות אוורור לכל ענפי החקלאות ועוד. ונטה שקטה מהווה פתרון אוורור מיטבי לכל מי שמעוניין ליהנות מיעילות עבודת הונטה, מבלי להרגיש את רחש פעולתה באופן משמעותי. אנו בונטה מבינים כי כאשר הלקוח פונה אלינו הוא מצפה למלוא התמורה בשירות, באיכות המוצרים ובייעוץ המקצועי.

חם באתר

0
    0
    העגלה שלך
    העגלה שלך ריקה
      logo venta