חימום לפרגולה ולגינה

כאשר החורף מגיע, השהייה בפרגולה ובגינה נעשית לפחות נעימה, קר מאוד ואנו ממהרים לחזור לחימום בתוך הבית, למזגן על 30 מעלות ולהתכרבל בשמיכה.

כיום ישנם מוצרי חימום מעולים לפרגולה ולגינה, שיהפכו את הארוחות המשפחתיות תחת הפרגולה למהנות וחמימות גם בעונת החורף.

מוצרי חימום איכותיים יכולים להיות כ"כ טובים, שאפילו לא תרצו לצאת מהגינה, השילוב בין הקור שבחוץ לחום שמפיץ הגוף חימום, יוצר אווירה נעימה ורגועה.

מחמם אינפרה אדום 2000 W דגם OASI לפרגולה

תנור חימום אינפרא אדום

מחמם אינפרה אדום 2000 W של חברת ונטה מעניק לכם פיתרון חימום מושלם לפרגולה, גם אפקטיבי ונוח לשימוש וגם מעוצב, אסתטי ומשתלב בצורה יפה עם המראה הכללי של הפרגולה.

מחמם אינפרה אדום חסכוני מאוד ועלות הפעלתו לשעה  0.5-1 ש"ח.

השימוש במחמם אינפרה אדום 2000 W הוא מאוד נוח ויעיל, תוכלו לרכוש יחד איתו שלט וגם כאשר תרצו להדליק אותו, אך לא תהיו קרובים אליו פיזית, תוכלו לעשות זאת בקלות באמצעות השלט.

את המחמם תוכלו למקם היכן שתרצו ובאיזו צורה שתרצו, באופן מותקן על הקיר או תלוי ואם תרצו תוכלו לרכוש סטנד בנפרד. ניתן להשיג אותו בשני צבעים: לבן ושחור, המחמם עשוי אלומיניום וצבוע בתנור.

מחמם קוורץ 2000 וואט מתוצרת ELECTRICFOR לפרגולה

מחמם קוורץ 2000 וואט מתוצרת ELECTRICFOR

מחממי קוורץ מתאימים למגוון שימושים, גם לשימושים מסחריים וגם פרטיים. מחמם קוורץ מתוצרת ספרדית נחשב איכותי מאוד ומעניק יתרונות רבים כאשר מבצעים השוואה למחממי קוורץ אחרים. מחמם קוורץ נחשב כגוף חימום יעיל ומאוד חסכוני, עלות הפעלה ממוצעת: 1 ש"ח. מחממי קוורץ מפיקים חום שדומה מאוד לקרינת השמש, עוצמת הרעש של המחמם היא מאוד נמוכה. מחמם קוורץ מחמם אובייקטים באופן ישיר ולא את חלל החדר, החימום שלו מורגש באופן מאוד חזק.

 

החורף הגיע וזהו הזמן לרכוש גופי חימום לפרגולה.

להתייעצות ופרטים נוספים חייגו 1-800-66-88-99

 

 

 

 

 

 

חם באתר

0
    0
    העגלה שלך
    העגלה שלך ריקה