פתרונות חימום לצימרים

ענף התיירות בארץ הוא ענף תחרותי מאוד. עלויות התפעול והתחזוקה בבתי המלון והצימרים הן גבוהות. כאשר מדובר בצימרים בעלי מספר מועט של יחידות אירוח, כל הוצאה ולו הקטנה ביותר משפיעה באופן משמעותי על נתח הרווחים בעסק. חברת ונטה מספקת מוצרי חימום חסכוניים לשוק המוסדי והעסקי לצד פתרונות אוורור מתקדמים לבית ולתעשייה. מוצרי חימום לצימרים המחליפים את המזגנים, הנם פתרונות חימום יעילים וחסכוניים במיוחד. עוצמת החום שלהם גבוהה ועם זאת תצרוכת החשמל שלהם נמוכה ביותר.

מחמם אינפרה אדום 2000 וואט דגם OASI
תנור חימום אינפרא אדום

מוצרי חימום לצימרים חסכוניים ושקטים

כשאנו רוצים לחמם חדרי אירוח בצימרים או מתחם בו נמצא ג'קוזי או בריכה, אנו מעוניינים לספק חימום נקודתי ומיידי. הצורך לחמם חלל גדול או קטן בו אמורים לשהות אנשים, לעתים בלבוש חלקי, הוא מיידי בכדי שהמקום יהיה מחומם ונעים לאורחים השוהים בו. מגוון מוצרי חימום לתעשייה ולמוסדות של חברת ונטה עונים על צורך זה. הם בטוחים מאוד לשימוש, יעילים וחסכוניים. ניתן להתקינם במקומות סגורים ובאזורים פתוחים. בניגוד למזגנים שאם נתקין אותם במקומות פתוחים יעילותם תהייה מוטלת בספק, מחמם קוורץ מתוצרת ELECTRICFOR מתאים מאוד לשימוש באזור פתוח. ניתן להתקינו בפטיו, חצרות פנימיים, פרגולות וכדומה. כושר החימום שלו גדול ומתאים לחימום טווח רחב, הוא שקט לחלוטין ועלות הפעלתו הממוצעת הנה 1 ש"ח לשעה. מוצר זה מתאים מאוד להחלפת פטריית חימום המופעלת ע"י גז.

תנורי חימום לחדרי אירוח בצימרים

תנורי החימום המעוצבים של חברת ונטה מתאימים מאוד לחדרי האירוח ומהווים פתרונות חימום מוצלחים. אחת הבעיות הנפוצות של חימום צימרים באמצעות מזגנים היא העובדה שהמזגן מאוד מייבש את האוויר. המזגן דורש גם תחזוקה שוטפת של ניקוי הפילטרים ומילוי גז מספר פעמים בשנה. נוסף על כך, מזגנים רועשים. גם אם מבטיחים שפעולת המזגן היא שקטה, מגיע הרגע בו הוא מתחיל להרעיש. מחמם אינפרא אדוםהנו תחליף יעיל לחימום חדרי האירוח בצימרים. הוא בעל עיצוב יפיפה הניתן להתקינו על הקיר ועל התקרה. תנור החימום אינפרא אדום שקט לחלוטין, עלות ההפעלה הממוצעת שלו הנה 1-0.5 ש"ח לשעה בלבד וניתן להזמינו בצבעים לבן ושחור.

נשמח להעניק לכם ייעוץ בבחירת תנורי החימום לעסק של ונטה. צלצלו: 1-800-66-88-99

חם באתר

0
    0
    העגלה שלך
    העגלה שלך ריקה