כיצד בוחרים מאוורר תקרה מושלם

 

כאשר ניגשים לרכישת מאוורר תקרה, לא באמת בוחנים רק את איך המאוורר מקרר, אלא יש המון משתנים חשובים בקבלת ההחלטות, נושא הקירור הוא חשוב, אך לא העיקרי בלבד. כיצד בוחרים מאוורר תקרה מושלם ?

 

כאשר אנו נגשים לרכישת מאוורר תקרה לבית, בין אם אנו מתכוונים להתקינו בתוך חלל סגור כגון: (חדר שינה, עבודה, סלון, מטבח וכ'ו) לבין חלל חיצוני כגון (גינה, מרפסת), ישנם מספר פרמטרים שאנו צריכים לקחת בחשבון ולפיהם אנו נדאג לבחור את מאוורר התקרה הטוב ביותר עבורנו. ההתייחסויות משתנות, כגון: תאורה, דקורטיביות, עלויות, טכנולוגיות, עונתיות ועוד. העלויות חשובות מבחינת רכישה והתקנה וכמובן מבחינת עלויות שוטפות של שימוש באופן שוטף במאוורר תקרה.

מדוע המון אנשים מעדיפים מאוורר תקרה?

עם השנים, השימוש במאוורר תקרה הפך למאוד אהוב ופופולארי, הן במבנים עסקיים ומסחריים והן בבתים פרטיים. מאוורר תקרה משמש אותנו גם בקיץ וגם בחורף. במהלך הקיץ הוא פועל בצורה רגילה, ובעונת החורף הוא פועל על  ידי תנועה בכיוון ההפוך ובאמצעות כך מאפשר לאוויר חם לרדת כלפי מטה ולשמור על טמפרטורת החדר, פיזור אוויר חם שמגיע משלל מקורות.

סיבה נוספת לאהבה גדולה למאווררי תקרה היא העלויות. מאוורר תקרה ידוע כחסכוני בהרבה יותר מכל אמצעי אחר. שימוש במאוורר תקרה נחשב לחסכוני ומפחית את עלויות בחשמל בין 35%-40%.

סיבה נוספת לכך שמאוורר תקרה אהוב במיוחד היא האפשרות להתקין את המאוורר בכל מני חללים! גם פתוחים וגם סגורים, מבלי לאבד את האפקטיביות בשימוש במאוורר. ניתן להשתמש במאוורר תקרה גם בפרגולה וגם בסלון והאפקטיביות תהיה אותו הדבר. שימוש במאוורר תקרה הוא יתרון גדול מאוד עבור דירות עם מרפסות פתוחות, בתי קפה, מסעדות, בתים פרטיים וכו'.

 

לפי מה בוחרים מאוורר תקרה?

ישנם מספר פרמטרים מרכזיים וחשובים כדי לדעת כיצד בוחרים מאוורר תקרה מושלם:

תאורה- המון אנשים מעדיפים לרכוש מאוורר תקרה, שמגיע יחד עם מערכת תאורת לד מתקדמת.  בחירת תאורה היא דבר מאוד חשוב בהתייחסות לחלל וכאשר המאוורר מגיע עם שלל צבעי לד כגון תאורה לבנה וצהובה, המאוורר מקבל יתרון משמעותי ביחס למאווררים אחרים.

עיצוב- בימינו ניתן למצוא מגוון מאווררי תקרה בשלל עיצובים שונים, בין אם ההתייחסות היא לצבע המאוורר או צורתו וגוף המנוע, צורת הכנפיים או מספרם. ניתן לבחור מאוורר תקרה עם 2 כנפים וגם 4 כנפיים. כמובן שהבחירה תתבצע לפי גודל החדר ועיצובו.

אנו בחברת ונטה מייבאים את מאווררי התקרה הטובים ביותר עבור הצרכן. מאווררים במגוון עיצובים, הכוללים תאורת לד מתקדמת, מנוע שקט במיוחד ושלט המאפשר שליטה על רמת התאורה, צבע התאורה וחוזקת האוורור.

[contact-form-7 id="164" title="category archive contact"]

חם באתר

0
    0
    העגלה שלך
    העגלה שלך ריקה
      logo venta