חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

כיצד מאוורר תקרה חוסך כל כך הרבה כסף?

מאוורר טוב הינו אמצעי וותיק ביותר להורדת מפלס החום בבתי דירות ובכלל, בכל מבנה שהוא. במיוחד מאוורר תקרה, שבשל מיקומו מפזר רוח נעימה בכל החלל, מתאים להקטנת מפלס החום גם בחדרים קטנים וגם בחדרים גדולים או בחללים מרכזיים. הוא מתאים למטבחים, לחדרי שינה,לפרגולות, לחדרי ילדים, להתקנה במחסנים ומרכזים לוגיסטיים, למפעלים, למאפיות ועוד ועוד. אך כל זאת, עוד לפני שאמרנו מילה אחת על החיסכון העצום. ללא ספק, מאווררים, אפילו הגדולים שבהם, חוסכים הרבה מאוד כסף כיצד מאוורר תקרה חוסך כל כך הרבה כסף? נסביר כיצד ועד כמה החיסכון הזה יכול להיות משמעותי.

כיצד מאוורר תקרה חוסך כל כך הרבה כסף

כיצד מאוורר תקרה חוסך כל כך הרבה כסף- כשלא מאוד חם נסו מאוורר במקום מזגן

כמעט בכל בית מותקן מזגן חשמלי. זהו אמצעי קירור יעיל, אך גם לא זול. צריכת החשמל שלו משתקפת היטב בחשבון החשמל. למרות התדמית הוותיקה שלו, מסתבר שהרבה אנשים הופתעו לטובה כאשר התקינו מאוורר תקרה בימינו אלה. כאשר מזג האוויר לא מאוד חם, אפשר לוותר על הדלקת מזגן ולהדליק את המאוורר המקובע אל התקרה. הוא מצליח להוריד כמה וכמה מעלות ואפילו בלי ליבש את האוויר בצורה מוגזמת (כפי שגורם המזגן). הפעלה של המאוורר ללא מזגן נלווה חוסכת הרבה מאוד כסף לאורך הזמן.

שילוב בין מזגן למאורר יעיל וחסכוני

חיסרון משמעותי של המזגן טמון בכך שהוא לא מצליח לפזר בצורה אחידה את האוויר הקר. הפעלה של מאוורר תקרה במקביל למזגן (כאשר הימים חמים ביותר), משיגה אפקט יוצא מן הכלל. המאוורר מפזר טוב יותר את הקור בכל החלל. מכיוון שניתן לכוון את המזגן לטמפרטורה פחות נמוכה, צריכת החשמל יורדת בהרבה. גם מרגישים יותר נעים וגם משלמים פחות, שווה מכל כיוון שלא מסתכלים על זה.

יעיל מאוד גם בחורף

מאורר תקרה מייעל וחוסך, גם בחורף. לא משנה איזה אמצעי חימום מועדף עליכם, החום שהוא יוצר עולה למעלה. כאשר מפעילים מאוורר במקביל, הוא מפזר את האוויר החם טוב יותר, בכל הדירה. ואם נוסיף לכך את העובדה שהמאווררים החדישים גם מאוד יפים ויכולים לכלול גופי תאורה מעוצבים, מדובר בפתרון מנצח.

חם באתר

0
    0
    העגלה שלך
    העגלה שלך ריקה
      logo venta