כל מה שרציתם לדעת על פתרונות חימום לעסק

 

בתקופת החורף, עסקים רבים מתמודדים עם עלויות גבוהות ביותר בצריכת החשמל. הצורך בחימום חללים גדולים אל מול הצורך בקיצוץ בהוצאות התפעול מותיר את בעלי העסקים עם דילמה קבועה. מה הם פתרונות חימום לעסק שהם גם יעילים וגם חסכוניים באנרגיה? החיפוש המתמיד אחר פתרונות יעילים וחסכוניים מציב בפני בתי עסק ומפעלים אתגרים לא מעטים. חברת ונטה מציעה גם פתרונות אוורור מתקדמים לבית ולתעשייה, ובמיוחד בחורף מציעה גם מגוון פתרונות חימום. מוצרי חימום חסכוניים לעסקים, מסעדות ובתי קפה, מפעלים ובתי מלאכה, חקלאות, מוסדות ואולמות סגורים עוד, יעילים במיוחד ומתאימים לשימוש לזמן ארוך.

פתרונות חימום לעסק

פתרונות חימום לעסק לחורף הישראלי

החורף בישראל נוטה להיות לא צפוי ומפתיע בשנים האחרונות. על אף העצירה המדוברת במשקעים, הטמפרטורות הנמוכות משפיעות על הקור החודר פנימה לתוך המבנים. עם גשמים ובלעדיהם, הצורך בחימום הסביבה הפנימית הוא תמידי. חברת ונטה מספקת פתרונות חימום לעסק באמצעות מוצרים לחימום המתאימים למגוון צרכים בתעשייה ובמוסדות. מחמם אינפרא אדום הוא מחמם יפיפה וחסכוני, המתאים למסעדות, בתי קפה, אולמות כנסים, חדרי ישיבות גדולים, בתי כנסת וכיוצ"ב. בזכות עיצובו הייחודי והיוקרתי הוא מתאים למקומות בהם יש קהל גדול. תנור חימום אינפרא אדום שקט לחלוטין, אינו משמיע רעש בהפעלתו ובעל טווח חימום גדול. ניתן להתקינו על תקרה ועל קיר ומגיע בצבעים לבן או שחור לבחירתכם.
למפעלי תעשייה ולבתי מלאכה מומלץ להתקין מחמם קוורץ ומחמם קוורץ אינפרא אדום. מחמם קוורץ הוא מחמם עצמתי וחסכוני במיוחד, בעל כושר חימום של 18 מ"ר. עלותו נמוכה ועלות צריכת החשמל הממוצעת שלו הנה 1 ש"ח בלבד לשעת עבודה. ניתן להתקינו ישירות על קיר או מהתקרה.

מוצרי חימום חסכוניים לתעשייה ולמוסדות

תנורי החימום של חברת ונטה הנם תנורים חזקים ובטיחותיים מאוד. גם כאשר נמצאים בסביבה עתירת לחות כגון בריכות שחייה מקורות או חממות, ניתן לחמם את החלל באמצעות מפזרי חום תעשייתיים. מפזר חום תעשייתי הוא מוצר המתאים לשימוש בסביבה רטובה. הוא בעל מנגנון המוגן מפני מים וגופי החימום שלו עשויים מפלדת אל חלד. בנוסף להיותו חסכוני מאוד, מפזר החום התעשייתי בעל בקרת טמפרטורה וניתן לכוונו לטמפרטורה רצויה. ניתן להעביר אותו ממקום למקום בהתאם לצורך.
חברת ונטה עושה כל שביכולתה בכדי להקל על עסקים גדולים וקטנים ומספקת מוצרי חימום לתעשייה ולמוסדות. זו הסיבה שכעת חלק גדול ממוצרי החימום של חברת ונטה הם במחירי מבצע מיוחדים בכדי שיהיה לכולכם חורף חם עם מעט מאוד הוצאות.

 

חם באתר

0
    0
    העגלה שלך
    העגלה שלך ריקה
      logo venta