חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מאווררי תקרה חוזרים לאופנה

מאווררי תקרה חוזרים לאופנה ובגדול, למה זה קורה?

נדמה כי לאן שלא נפנה בזמן האחרון, אנו רואים אותם סביבנו. מאווררים נמצאים במספרים עצומים בבתי מגורים, בדירות יוקרה, בחנויות, בגלריות, בלובי של בתי מלון, בבתי עסק, בתי מלאכה, סדנאות, אולמות ספורט ועוד. מאווררי תקרה חוזרים לאופנה ובגדול, מהו סוד הקסם שהופך אותם למבוקשים כל כך? מצאנו כמה תשובות מעניינות.

מאוורר תקרה צבע טיק

 

מאווררי תקרה חוזרים לאופנה אין כמוהם להבטחת תחלופת אוויר בחלל החדר

לא רק מאווררים שולחניים עושים קמבק, אלא גם מאווררי התקרה והוונטות למיניהן. מסתבר כי הם לא רק מעניקים לנו משבי רוח משיבי נפש אלא גם מבצעים ביעילות שאין שניה לה את החלפת האוויר בחלל החדר. הם מסלקים החוצה את הפחמן הדו חמצני ומסייעים בכניסת חמצן טרי. בחללי עבודה, מפעלים או מוסכים, היכן שהאוויר מתחמם או מתמלא חלקיקי פיח או עשן, המאווררים הגדולים או אלה הצמודים לתקרה מסלקים החוצה את הריחות הכבדים ומסייעים בכניסת אוויר נקי.

אין כמותם מבחינת הפעלה חסכונית

עומס החום שאנו מרגישים נובע בחלקו מכך שבתוך הבתים או במקומות העבודה לא תמיד ישנה גישה לרוח מבחוץ. משבי הרוח שפולטים המאווררים מסלקים את האוויר הלח ומסייעים לגופנו לקרר את עצמו ביעילות. אך מעבר לזאת, בל נשכח את התפעול החסכוני. מאווררים מצטיינים בצריכת חשמל נמוכה ביותר. הם כמובן גם יחסית זולים, דווקא בזכות המבנה הפשוט לכאורה, עם הכנפיים המסתובבות. אפילו הדגמים היוקרתיים משתלמים לאין ערוך לתחזוקה, תפעול ורכישה, ביחס לכל אמצעי קירור אחר.

עיצובים יפים, מרהיבים וחדשניים

רבים מאיתנו כבר לא מסתפקים בעיצובים פונקציונליים. אנו מחפשים פתרונות עיצוב יפים, חכמים, מעניינים ועל זמניים. ואין ספק, מאווררים בגרסאותיהם החדשניות פשוט מעוצבים יפה. מאווררי תקרה בעלי סגנון כפרי או עיצובים אורבניים, שילוב עם תאורה מובנית ועוד אין ספור סגנונות יפים, שפשוט חייבים להכניס הביתה. ואם זה לא מספיק, הרי שהם משתלבים נהדר גם במבנים קלים, בפרגולות, באולמות אירועים, במתחמים מיוחדים שמוקמים לצורך כנסים או אירועים עסקיים אחרים. לכל אחד ממתין העיצוב המרהיב שיתאים לסביבתו, הבית, המשרד, החנות – פשוט לבחור ולקחת, לקבל שילוב מנצח של תועלת ואופנה.

 

חם באתר

0
    0
    העגלה שלך
    העגלה שלך ריקה
      logo venta