חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מאווררי תקרה יתרונות

חוץ מ”לעשות רוח”, מאווררי תקרה מסוגלים להרבה יותר. הנה כמה סיבות לרכוש את מאווררי התקרה של וונטה, שיהפכו את ימי הקיץ החמים והמעיקים להרבה יותר נעימים.

מאוורר תקרה, בזכות תנועתו הסירקולרית, מסייע להורדת אחוזי אדי המים באוויר, ובכך מוביל לירידה בלחות. זה יקל באופן משמעותי על תחושת הדביקות המאפיינת את ימי הקיץ, ויאפשר לכם לשבת בנעימים גם מחוץ לבית הממוזג, דבר שרבים נמנעים ממנו בקיץ.

יתרון נוסף של מאוררי התקרה הוא שהם יעילים ביותר בהרחקת חרקים מעופפים (זבובים, יתושים וכו’), שמהווים מטרד מעצבן במיוחד, שיכול ממש להרוס את חוויית הישיבה בגינה או במרפסת. מאוורר התקרה יוצר רוח הפועלת בכמה כיוונים, והחרקים, שמשקלם זעיר, לא מסוגלים להתנגד לרוח של המאוורר, ולכן לא מצליחים לעוף בקרבתו. זה ישאיר אתכם ללא אורחים מעופפים בלתי רצויים, ותוכלו להינות משעות אחר הצהריים הקרירות-משהו.

שימוש במאווררי תקרה מסייע באופן ניכר בשיפור איכות האוויר. בשל החום הכבד של הקיץ, רוב הבתים יהיו עם חלונות ודלתות סגורים, כשהמזגן פועל על טמפרטורה נמוכה. המזגן לא מערבל את האוויר, אלא רק מקרר אותו. זה מביא  לריכוז גבוה יותר של פחמן דו-חמצני (CO2), מה שיגרום לשוהה בחדר לחוש עייפות, כאבי ראש ולנשום בכבדות. המאוורר מאפשר לאוויר לזרום בצורה אפקטיבית יותר, כך שלא נוצרים חללים עם ריכוז גבוה של פד”ח (CO2) וריכוז נמוך מדי של חמצן לנשימה (O2). זו תרומה משמעותית לאיכות החיים שלכם!

בנוסף לכל, ל מאווררי תקרה יתרונות רבים, הם יעזרו לכם לחסוך בעלויות החשמל! כאשר המזגן ומאוורר התקרה פועלים יחד, המאוורר מפזר באופן יעיל את האוויר המקורר שנפלט מהמזגן, והתחושה המתקבלת עבור האדם השוהה בחדר היא של טמפרטורה נמוכה יותר. אם תרצו, המאוורר עושה “קירור נוסף” לאוויר הנפלט מהמזגן. כך ניתן להעלות את טמפרטורת המזגן ולקבל את אותה תחושת קרירות. מאחר וצריכת החשמל של המאוורר נמוכה משמעותית מצריכת החשמל של המזגן, וצריכת החשמל של המזגן כאשר הוא פועל על טמפרטורה נמוכה גבוהה משמעותית מצריכת החשמל של המזגן כאשר הוא פועל על טמפרטורה גבוהה יותר, סך הכל צריכת החשמל תהיה נמוכה באופן ניכר, מה שיוביל לחשבון חשמל שפחות מכאיב לכיס, ובאופן לא מבוטל.

אין ספק שמאווררי תקרה יכולים לשפר את החיים שלכם בהרבה דרכים. אז איפה כדאי לרכוש, ומאיזה סוג? באתר של חברת וונטה תמצאו מגוון  רחב של מאווררי תקרה איכותיים ואמינים במחירים אטרקטיביים, ותוכלו לבחור בדגם המתאים ביותר עבורכם. כך כולנו נעבור את הקיץ בשלום!

חם באתר

0
    0
    העגלה שלך
    העגלה שלך ריקה
      logo venta