מאוורר בטיחותי לתעשייה

חברת ונטה בע"מ מקבוצת תעבורה מספקת פתרונות אוורור מתקדמים לתעשייה, לחקלאות, למוסדרות, למשק הביתי ועוד. אנו דואגים כל העת לספק מוצרים חדשים ואיכותיים ללקוחותינו. אנו ערים לעובדה כי חלים חידושים טכנולוגיים כל העת ומתאימים אותם לצרכים של המקום אותו יש לאוורר. נוסף על כך, אנו שמים דגש גדול על נושא הבטיחות ומספקים מאוורר בטיחותי לתעשייה ולסקטורים נוספים במשק. בשנים האחרונות ישנו דגש גדול לנושא הקיימות בעולם כולו. גם בתחום זה, אנו מספקים מאווררים תעשייתיים בטיחותיים בעלי טכנולוגיה חדישה וחסכונית מאוד באנרגיה.

מאוורר תעשייתי בטיחותי

מאוורר בטיחותי וחסכוני באנרגיה

בכל מקום בו אנו עובדים ישנה חשיבות עצומה לבטיחות ולגיהות בסביבת העבודה שלנו. חשוב לנו לשמור על חיי אדם, בעלי החיים, הציוד וסביבת עבודה בטוחה עבור כל מי ומה שנמצא בה. לכן, אנו בודקים את כל המוצרים שלנו על פי התקנים המחמירים בכדי להבטיח שימוש טוב ובטוח במוצרי האוורור של חברת ונטה. מאוורר תעשייתי גדול המותקן על ידינו באולמות ספורט גדולים, מחסנים לוגיסטיים, מפעלים, רפתות, לולים וכדומה, הוא מאוורר בטיחותי ויעיל מאוד בעבודה. מאוורר תעשייתי המותקן בתקרת מבנה מוכרח להיות בטיחותי. הצוותים המקצועיים של חברת ונטה דואגים להתקנה של המאווררים התעשייתיים הענקים הללו באופן בטיחותי, גם כאשר צריך להיעזר בכלים ובאביזרים ייחודיים להתקנה. אנו מדברים על פתרון אוורור הנותן מענה לשטחים גדולים, על כן ישנה חשיבות גדולה לסוגיית החיסכון בחשמל. המאווררים התעשייתיים של חברת ונטה חסכוניים מאוד בחשמל ובכך ניתן לבצע בקרת שליטה על ההוצאות הכוללות של העסק.

פתרונות אוורור לתעשייה

חברת ונטה מובילה את תחום פתרונות האוורור לתעשייה כגון: אוורור מבנים, אוורור מפעלים, אוורור מחסנים, אוורור אולמות ייצור ובתי מלאכה ועוד. היתרון שלנו כחברה הפעילה בתחום מזה 60 שנה הוא להכיר לעומק את הצרכים של כל סקטור בתעשייה. כך, אנו יכולים להתאים את המוצר המתאים והנכון לכל צורך, תוך מתן ייעוץ מקצועי ומהימן. אנו מתאימים את המוצרים והשירותים שלנו לקדמה הטכנולוגית ולטכניקות הייצור השונות. מוצרי אוורור למפעלים הם מגוונים בהתאם לסוג הייצור בכל מפעל. מוזמנים לפנות אלינו לייעוץ ולהתאמת פתרונות אוורור בטיחותיים ומתקדמים גם לעסק שלכם.

למידע נוסף חייגו: 1-800-66-88-99

חם באתר

0
    0
    העגלה שלך
    העגלה שלך ריקה
      logo venta