מאוורר לפרגולה

כמעט בכל בית קיימת פרגולה בגינה או במרפסת, פרגולה שמספקת הצללה מקרני השמש בעונת החורף ומגנה עלינו מפני גשמים בעונת החורף. הישיבה בפרגולה היא רגע של אתנחתא מיום עבודה עמוס, כינוס של כל המשפחה בחגים ובארוחות משפחתיות.

בחודשי הקיץ החמים השהייה בפרגולה עלולה להיות פחות נעימה, בגלל עומסי החום ובחודשי החורף מחשיך מאוד מוקדם, אך גם לכך יש פתרון מעולה שחברת VENTA תוכל לספק לכם: מאוורר לפרגולה עם תאורת לד ב 2 צבעים: צהובה ולבנה, שלט שיאפשר לכם לשלוט בדרגת האור והאוורור ומנוע שקט במיוחד, כך שגם אם תרצו רגע שקט עם עצמיכם, המאוורר לא יפריע למנוחתכם, להיפך רק יוסיף משב רוח נעים ומרגיע ותאורה נעימה וחמימה.

 

היתרונות של שימוש במאוורר לפרגולה

מאוורר לפרגולה מספק משב אוויר של בריזה נעימה וטבעית בחודשי הקיץ, מאוורר תקרה לא מקפיא את החלל, אלא פשוט מאפשר שהייה נעימה בפרגולה עם משב רוח נעים ורענן. שימוש במאווררים בפרגולה הוא חסכוני מאוד ובנוסף לכך גם מוצרי צינון  חסכוניים ויעילים במיוחד. מאוורר לפרגולה בעל תאורת לד הוא יעיל כפליים, באמצעותו תוכלו לארח אנשים בפרגולה גם בשעות הערב והלילה ולא תצטרכו להיעזר בתאורה נוספת. בנוסף לכך מאוורר לפרגולה מספק פתרון אוורור וצינון אקולוגי שאינו מזהם את הסביבה לעומת מזגנים, מאוורר תקרה אינו פולט חומרים מזהמים לאוויר וכאשר אתם משתמשים במאוורר תקרה אתם תורמים לאיכות הסביבה, דבר מאוד חשוב. יתרון נוסף הוא התקנה קלה ונוחה, אופן ההתקנה לא מסובך כלל, אך כמובן שעדין תצטרכו להשתמש באיש מקצוע, אחרי הכל מדובר בהתעסקות בחשמל.

 

מאוורר תקרה 60" של חברת VENTA

מאוורר תקרה 60" לפרגולה של חברתינו מספק לכם חבילה מושלמת של: אוורור, תאורה, שלט ומנוע שקט במיוחד, מאוורר גדול במיוחד, חמישה פרמטרים הכי חשובים עבור מאוורר לפרגולה. המאווררים באיכות גבוהה מאוד ולא ניתן לשמוע בכלל את את המנוע כאשר המאוורר פועל. תוכלו להשתמש בשלט על מנת להגביר או לווסת את רמת האווררור והתאורה שמגיעה ב 2 צבעים לבחירה: לבנה וצהובה, כך שאתם לא מוגבלים לשום רמת אוורור ולשום צבע ספציפי של תאורה. המאוורר הזה משרת אתכם בצורה הטובה ביותר ואתם אלה שיכולים להגדיר מהי בדיוק

חם באתר

0
    0
    העגלה שלך
    העגלה שלך ריקה
      logo venta