מאוורר תעשייתי לחקלאות

נושא האוורור בענף החקלאות הפך במרוצת השנים לסוגיה משמעותית. אנו רואים יותר ויותר חקלאים המתעניינים בפתרונות אוורור מתקדמים לענף החי והצומח. אנחנו בחברת ונטה נכנסים כאן לתמונה עם שנים רבות של ניסיון בתחום האוורור לרפתות, אוורור ללולים, אוורור לחממות ועוד. אנו מתאימים את מוצרי האוורור המתאימים לכל ענף אשר יקלו הן על בעלי החיים והן על הצמחים. מאוורור תעשייתי לחקלאות הוא אחד המוצרים המומלצים לפתרון סוגיית האוורור בענף.

מאוורר תקרה תעשייתי

מאוורר תעשייתי לחקלאות לענף הרפת

מרבץ הרפת הוא מקום רחב ידיים והיקף. כל מכלאה ואגף ברפת ממלאים תפקיד שונה. על כן, יש צורך להתאים את פתרונות האוורור בהתאם לשטח ולתפקיד אותו הוא ממלא. מטרת העל היא לשפר את האקלים והנוחות של הפרות ברפת. מכאן שיש לחשב את ספיקת האוויר הנכונה בהתאם לצורך. חשוב מאוד להיוועץ בבעלי מקצוע מיומנים בנושא אוורור שידעו להמליץ על המוצר המתאים עבורכם מבחינת קוטר, ספיקת אוויר וטווח פעולה. מאוורר תעשייתי הוא בהחלט פתרון טוב אך יש להבחין בין הדגמים השונים והתאמתם לשטח. קיימים שני סוגים של מאווררי תקרה תעשייתיים: מאווררים עם מנוע חשמלי וגיר, ומאווררים עם מנועי הנעה ישירה. המאווררים התעשייתיים של חברת ונטה הם מאווררים חסכוניים מאוד באנרגיה ובחשמל. ניתן לכוון את פעולת המאווררים בהתאם לרוח ובכך לצמצם את עלויות צריכת החשמל.

פתרונות אוורור לחממות

גם בתחום החממות לגידול פרחים, חממות לגידול ירקות למאכל וחממות לגידול פירות אנו רואים צורך של ממש בפתרונות אוורור. מאווררים תעשייתיים נותנים את המענה הנכון לתחלופת אוויר טובה בחממה המאפשרת קצב גידול טוב יותר. ניתן להתקין מאוורר תעשייתי בבתי האריזה ובעמדות העבודה בחממות. באולמות האריזה עצמם אנו ממליצים על מצנני אוויר המקררים באופן משמעותי את החלל ומאוד חסכוניים בחשמל. כאשר נמצאים סביבה חמה מידי, גם הצמחים סובלים וגם העובדים. חממות מטבען הן סגורות ומשמשות כבתי גידול לגידולים חקלאיים שונים. יחד עם זאת, אנו רוצים לדאוג לתחלופת אוויר טובה על מנת לשפר את איכות הגידולים עצמם. נוסף על כך, בבתי האריזה החקלאים והעובדים אתם זקוקים לסביבת עבודה בה יוכלו לתפקד בצורה יעילה. מצצני האוויר של חברת ונטה מהווים פתרון מצוין.

לייעוץ ולהזמנות חייגו אלינו: 1-800-66-88-99

חם באתר

0
    0
    העגלה שלך
    העגלה שלך ריקה