מאוורר תעשייתי

מאוורר תעשייתי אינו מזגן, שכן אינו מצנן את האוויר אלא רק מניע אותו, אך בימים ו/או בלילות שאינם חמים במיוחד מאוורר תעשייתי הינו פתרון זול וזמין עבור עסקים רבים, הזקוקים לאוורור.

מאוורר תעשייתי – מי צריך אותו?

למעשה, כל עסק צריך אוורור ולא תמיד יש צורך או/ו יכולת שימוש במזגן בכדי לתת משב רוח טוב ומרגיע, על מנת שהעבודה תתבצע. אך ישנם עסקים שאצלם האוורור הינו הכרחי, כגון: חדרי מכונות ומחשבים, גני אירועים ואולמות –אירועים בחוץ וגם בפנים כשאין צורך במזגן, מבנים חקלאיים לבעלי חיים, בתי אריזה, מסעדות בעלות מושבי חוץ, חדרי אוכל, מחסנים וכל מתחם אחר אשר מזגן לא יכול לכסותו.

אוורור לחממות

מאוורר תעשייתי – תחזוקה ועלות

בניגוד למערכות מיזוג, מאוורר תעשייתי אינו נדרש להכיל מדחסים, פילטרים ושאר מערכות הצורכות חשמל ויוצרות הוצאות נוספות, כמו גם עלות יחסית גבוהה של תחזוקה.

למאוורר תעשייתי אין צורך בתחזוקה מיוחדת, והספקו החשמלי יהיה אשר יהיה, עדיין יהווה בסיס לחיסכון בחשמל ובכסף, בשימוש הנכון. מאווררים תעשייתיים יכולים להגיע בכמה צורות, גדלים והספקים: החל ממאווררי תקרה וכלה במאווררים מאסיביים יותר כדגמי פנל המותקנים על קיר להוצאת אויר החוצה, או מותקנים על גבי חלונות , וכדגמי עמוד או דגמי תליה על הקיר.

כיצד לבחור מאוורר לעסק שלך?

כדאי לזכור, כי על מנת לבחור מאוורר / מאוורר תעשייתי, יש לקחת בחשבון מס' גורמים:
מיקום המאוורר : עמדות עבודה, גגות, קירות חיצוניים וכו' .
מטרת האוורור: סילוק חום מצטבר, יצירת תנאי עבודה נוחים.

מאווררים תעשייתיים – דגמים שונים

קיימים בחברת ונטה מאווררים תעשייתיים בספיקות אויר מ- 1800 מק"ש ועד 40000 מק"ש, וכן מקטרים שונים מ "12 (310 מ"מ) ועד "50 (1270 מ"מ) . לחברת ונטה מערך יעוץ ומכירה מקצועי ואמין אשר ייתן יעוץ בכל נושא הקשור באיוורור.
אפשר להתקשר לטל. 08-9207004 לשם קבלת יעוץ.

חם באתר

0
    0
    העגלה שלך
    העגלה שלך ריקה