מאוורר תקרה לבית

המאוורר הוא האיזון הטוב ביותר בין מזגן לבין תחושת החום. כמעט בכל בית ניתן למצוא כיום מאווורר תקרה לבית. בין אם מדובר במאוורר רצפה, או מאוורר עמוד, הם קיימים בכל מקום.

מאוורר ניתן לשימוש בכל מקום בבית, בכל זמן, וכך הוא למעשה שומר על אוויר נעים וקריר, ובעצם "שובר" לנו את החום.

עם זאת, מאווררים יכולים לתפוס מקום בחלל הבית, כך שעל מנת לחסוך זאת, ניתן להיעזר במאווררי תיקרה.

מאווררי התקרה ניתנים להתקנה בכל בית ובכל מקום, באמצעות נקודת חשמל בלבד, בדיוק כמו מנורה, כאשר המאווררים מלווים גם יחד עם מנורה, כך שמעניקים הן אוויר והן אור.

ישנם סוגים שונים של מאווררי תקרה, כאשר ההבדלים באים לידי ביטוי בכמות ה"כנפיים" של המאוורר, מה שמשפיע על עוצמת האוורור, גודל כל כנף וכן עוצמת המהירות אליה יכול המאוורר להגיע.

אצל חלק מהמאווררים ניתן לשלוט על עוצמת האוורור באמצעות משיכה בחבל המחובר למאוורר, ואצל חלק מהמאווררים, ניתן לשלוט במהירות ובעוצמת האוורור באמצעות שלט רחוק, מה שמקל מעט את תפעול המאוורר.

מאוורר תקרה לבית , בניגוד למאווררי עמוד או רצפה, הינם מאווררים שקטים במיוחד, ומסייעים בקלות ובמהירות על הטמפרטורות החמות.

כל חדרי הבית יכולים ליהנות ממאוורר לתקרה, בין אם מדובר בחדרי השינה, בין אם מדובר במטבח- שם המאוורר לא רק מסייע באוורר וצינון האוויר, אלא גם בסילוק של ריחות הנובעים מבישול, כמו למשל ריח של טיגון. כמו כן, ניתן למקם מאוורר תקרה גם באזור הפרגולה והגינה, וכך ליהנות מאוויר נעים גם בחודשי הקיץ החמים.

כמו כן, חשוב לציין כי שימוש במאווררי תקרה הינו חסכוני באופן משמעותי בחשמל, שכן הצריכה שלו דומה לצריכת החשמל של המנורה, כאשר מזגן למשל הינו צורך חשמל משמעותי.

במידה ועדיין יש צורך בשימוש במזגן, ניתן לשלב הן בפעילות המזגן והן את מאוורר התקרה, לכבות את המזגן לאחר שהעניק את הקור המבוקש, כשהמאורר בעצם יסייע על שימור אותה תחושת קירור נעימה שהוענקה לנו מהמזגן.

מאווררי תקרה לבית- גם דקורציה וגם נעימות במחיר של אחד!

חם באתר

0
    0
    העגלה שלך
    העגלה שלך ריקה