מאוורר תקרה 60 אינטש מעוצב

הפיתוחים הטכנולוגיים מעודדים אותנו לנסות מוצרים חדשים כל העת. הם נועדו בכדי לשפר לנו את איכות החיים. לעתים מדובר בחסכון אדיר במשאבים, לעתים זוהי הטכניקה שמקלה עלינו על החיים. אנחנו בחברת Venta – ונטה פתרונות אוורור מתקדמים, תרים כל העת אחר החידושים הטכנולוגיים היעילים ביותר עבור הלקוחות שלנו. מאוורר תקרה 60 אינטש הוא אחד מהחידושים המדהימים הללו ואנו גאים ושמחים להציע אותו למכירה כאן באתר.

Venta מאוורר תקרה 60 אינטש

מאוורר תקרה 60 אינטש לפנים הבית

בחלק גדול מהבתים מותקנים מזגנים ובחלקם גם מזגנים חכמים. אנו יודעים כי לא תמיד הפעלת מזגן היא רצויה או יעילה. פעולת המזגן מייבשת מאוד את האוויר ותצרוכת החשמל היא גבוהה מאוד ביחס להפעלת מאוורר. המוצר החדש של Venta – ונטה מאוורר תקרה 60 אינטש משלב עיצוב מרהיב יחד עם חדשנות טכנולוגית. ראשית, הגודל שלו מאפשר אוורור של חללים גדולים. האפקט הנוצר מהפעלת המאוורר הוא רב ומורגש מיד ברגע בו המאוורר מתחיל לפעול. שנית, המנוע שלו חזק מאוד ושקט במיוחד. מאוורר תקרה מתקדם מסוג זה הוא בעל מערכת תאורה חדשנית עם נורות לד בצבעים לבן וצהוב הניתנות לעמעום ולכיוון עצמת האור. ניתן לשלוט על עצמת המאוורר ולכוון אותה ל-6 מהירויות שונות באמצעות שלט רחוק. ניתן להשיגו בשני דגמים: 4 כנפיים ו- 3 כנפיים בצבעים שונים. המאוורר מתאים להתקנה בתקרה בחדרים גדולים, במרפסת או פרגולה.

פתרונות אוורור וצינון לחללים גדולים

מעבר למוצר החדשני מאוורר תקרה 60 אינטש הייטק מעוצב, בחברת Venta מוכנים עם פתרונות אוורור וצינון לכל אורך השנה. במיוחד כעת בעונה החמה ישנה דרישה גבוהה לאספקת מוצרי צינון חסכוניים לצינון ואוורור חללים גדולים. בחברת ונטה תוכלו למצוא מצנני אוויר יעילים כולל מצנני אוויר באידוי ומאווררים גדולים המתאימים לשימוש גם במקומות חיצוניים. חסכון באנרגיה ויעילות הביצוע הם הפרמטרים המובילים בבחירת מוצרי הצינון לקיץ. אולמות גדולים, גני אירועים, מחסנים לוגיסטיים, מפעלים וכדומה נעזרים במצורי הצינון והאוורור של ונטה. נשמח להעניק לכם ייעוץ ולכוון אתכם בבחירת המוצר היעיל והמתאים ביותר עבורכם.

מוזמנים ליצור קשר עם חברתנו בטלפון 1-800-66-88-99 ונציג מטעמינו ישמח לסייע לכם

 

חם באתר

0
    0
    העגלה שלך
    העגלה שלך ריקה