חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מוצרי אוורור

איזו חשיבות גבוהה יש למוצרי אוורור במדינת ישראל החמה. מה היינו עושים ללא מוצרי אוורור? המעלות רק מטפסות כלפי מעלה, הלחות היא נוראית ובלתי נסבלת, אבל לפחות אפשר להתנחם בכך שהטכנולוגיה הביאה לנו את היכולת ליהנות מאוורור, גם כאשר נורא חם ומזג האוויר לא מאפשר לשבת בחוץ.

מוצרי אוורור – מאווררי תקרה

תארו לעצמכם את החיים ללא מאווררי תקרה, אנחנו אפילו לא יכולים לדמיין זאת. חיים ללא מאווררי תקרה הם פשוט לא חיים, במיוחד במדינת ישראל החמה. מאווררי תקרה מאפשרים לנו ליהנות ממשב רוח מרענן, קריר ונעים. בזכות מאווררי תקרה לפרגולות ניתן לשבת תחת הפרגולה וליהנות ממנה, גם כאשר בחוץ מזג האוויר חם ולח ולכן כאשר יש מאורר תקרה בפרגולה, אפשר לארח ללא בעיה, גם בעונת הקיץ החמה.

מוצרי אוורור

מוצרי אוורור – מצננים – תענוג בקיץ הישראלי

מצננים לשימוש פרטי מתאימים בעיקר באזורים הרריים והמדבריים, אשר בהם יש לחות נמוכה. עבור שימושים חיצוניים מצנן מומלץ לכל מקום, מכוון שהוא בעל עוצמת אוורור וקירור גבוהה, גם באזורים לחים כמו מישור החוף. מצננים מוציאים אוויר צונן ונעים, הם מתאימים בעיקר בתוך גינות גדולות, גני אירועים בשטחים פתוחים, בריכות ועוד.

ונטות

תפקידן של הונטות הוא לדאוג לפינוי אוויר ויצירת תחלופת אוויר וסינון ריחות לא נעימים. בזכות ונטה בחדר שירותים החדר מקבל תחלופת אוויר מספקת, אשר מונע הצטברות של עובש ורעלים על גבי הקירות. כמו כן, ונטות גם משמשות לצרכים תעשייתיים, כמו: רפתות, מפעלים ועוד.

חברת VENTA הינה החברה הוותיקה ובעלת הנסיון הגדול ביותר בארץ בתחום מוצרים לאוורור בישראל. באתר, תוכלו לראות מגוון רחב של מוצרים איכותיים מבית ונטה, אשר עונים על כל צורך ומספקים פתרון לכל מטרה. ניתן לבצע רכישה אינטרנטית באתר, או לחייג 08-9207004 ולהתייעץ עם יועץ מכירות מומחה.

חם באתר

0
    0
    העגלה שלך
    העגלה שלך ריקה
      logo venta