מצננים לבית פרטי

אם אתם אוהבים את התחושה הקרירה שאתם מרגישים לאחר שאתם יוצאים מהבריכה ואתם רוצים שהיא תישאר לכם לאורך כל היום, אתם חייבים לרכוש מצננים לבית פרטי. באמצעות מצננים תוכלו לקבל אויר קר יותר מהטמפרטורה הנוכחית אשר קיימת במקום ואף לחסוך ב-70% בהוצאות החשמל שלכם לעומת השימוש במזגן.

מה זה מערכת צינון?

מערכת צינון היא למעשה מערכת אשר מוציאה אוויר קר יותר מהטמפרטורה הנוכחית בחדר וזאת באמצעות פיזור המים על הסוללה ואספקת המים לשמירה על רטיבות הסוללה, הודות לכך נוצרת ספיחת אוויר חמה והוצאת אוויר קרה וצוננת באמצעות מסנן כוורת. המצנן יוצר לחץ אשר גורם לאוויר החם להיכנס דרך המערכת הכריות הרטובות ולצאת בצורת אוויר קר וצונן. ככל שהאוויר יבש יותר כך המצנן מקרר טוב יותר את החדר, ואנו נהנים מטמפרטורה נעימה וקרירה.

למה דווקא מצנן ?

עם מוצרי צינון תוכלו לחסוך בהוצאות החשמל שלכם ב-70% לעומת השימוש במזגן. עם מצנן לא תצטרכו התקנה ולא אחזקה כך שחוץ מרכישה חד פעמית והכנסת המים בצורה שוטפת אתם לא צריכים לתחזק אותו כמו מזגן, דבר זה עוזר לכם לחסוך כסף רב ואף נותן לכם תמורה מלאה עבור כספכם. כמו כן באמצעות מצנן ניתן להוריד את טמפרטורת החדר ב 9-12 מעלות, דבר זה משמעותי ביותר במיוחד בימי הקיץ החמים שאנו מחפשים מקום קריר ומוצל להיות בו במשך כל שעות היום.

מה ההבדל בין אוויר מצנן לאוויר מזגן?

המצננים מקררים את האוויר באמצעות סירקולציה של מים ואוויר וכך נוצר האוויר קר ונעים. ככל שהאוויר יבש יותר כך המצנן מקרר טוב יותר, כלומר אם אתם רוצים שמצנן שלכם יעבוד טוב יותר באמצעות כניסת כמות קטנה של אוויר למערכת הקירור תוכלו לקבל את  אוויר קריר יותר בחדר. לעומת זאת במזגן המצב שונה. המזגן עובד על אויר יבש וללא לחות ואינו מתאים למקומות יבשים ולכן השימוש בו פחות כדאי מאשר המצנן ויתרונותיו המרובים.

מתי נשתמש במצנן ?

השימוש במצננים מתאים בעיקר לאזורים הרריים ומדבריים אשר הלחות בהם נמוכה, כלומר אם אתם גרים באזור הררי או מדברי מצננים יתאימו לכם עד מאוד. כמו כן, אם אתם נמצאים באזורים לחים כמו מישור החוץ מצננים לבית פרטי גם יתאימו לכם מאשר שעוצמת האוורר והקירור שם תהיה גבוהה.

מצננים ידידותיים לסביבה

מאחר שמזגנים מייבשים את האוויר ומשתמשים בגז הם עלולים להזיק לסביבה ולשכבת האוזן שלה. המצננים לעומת המזגנים אינם מזיקים לסביבה ואין בהם שום חומרים רעילים לכן הם הדרך הטובה והבריאה לקירור חדרי הבית. האוויר אינו ממחוזר וכך יש פחות חיידקים באוויר עצמו לעומת המזגן. אז אם חשוב לכם לשמור על איכות הסביבה ולקבל תמורה מלאה עבור כספכם אל תהססו להשתמש במצננים כחלק משגרת החיים שלכם.

חם באתר

0
    0
    העגלה שלך
    העגלה שלך ריקה
      logo venta