מצנני אוויר | פיתרון צינון יעיל לעסקים

מצנן אוויר נמצא בשימוש האדם כבר דורות רבים. מצנן האוויר הוא פתרון לצינון הסביבה בצורה היעילה ביותר בימי הקיץ החמים. המצנן לוכד את האוויר ומעביר אותו דרך מים קרירים לפני שהוא פולט אותו שוב החוצה, האוויר יוצא בצורת בריזה נעימה וקרירה. מצנן האוויר מתפקד באופן יוצא מן הכלל כאשר הוא באוויר הפתוח. מצנן האוויר מתאים במיוחד לעסקים שבבעלותם חללים חיצוניים וברצונם לצנן אותם באופן היעיל ביותר. מצנן אוויר לעסק מתאים למסעדות שבהם יש איזור ישיבה חיצוני, גני אירועים ואולמות אירועים, ברים ועוד.

מצנני אוויר | פיתרון צינון יעיל לעסקים

 

מהם היתרונות של מצנן אוויר לעסק?

חסכון בחשמל- היתרון הגדול ביותר של מצנן אוויר חוץ מכך שהוא נחוץ מאוד באקלים הישראלי, הוא שהוא מאוד חסכוני בחשמל, מצנן אוויר לעסק שרוב פועלו נעשה בחוץ הוא מאוד יעיל וחסכוני, גם חסכוני וגם מספק שירות איכותי כפי שצריך לעסק.

יכולת שינוע- מצנן האוויר הוא נייד וניתן לשנע אותו בקלות רבה בין מקום למקום, כך שלעסקים דינמיים המוצר הזה הוא הכרחי, לדוגמא בבתי קפה ומסעדות ניתן לשנע את המצנן לאזורים בהם יש יותר קהל בקלות רבה ואף לכוון אותו לפי דרישת הלקוח.

שימוש נוח- על מנת להשתמש במצנן אוויר לעסק כל שעליכם לעשות הוא לחבר את המצנן הנייד לחשמל, למלא את כלי הקיבול שלו במים או לחבר אותו לקו מים וזהו, המצנן מוכן לשימוש.

אחסון- תמה תקופת הקיץ? חושבים מה תעשו עם המצנן? אחסנו אותו בחדר אחסון והוציאו אותו בקלות רבה כאשר תצטרכו להשתמש בו.

תיקונים- במידה וישנה תקלה במצנן האוויר, אין צורך להביא איש מקצוע לעסק ולהטריד את מנוחת הלקוחות, המצנן הוא נייד ומאפשר לקחת אותו למעבדה שתתקן אותו בקלות רבה, הרחק מהלקוחות.

אוויר טרי- בניגוד לפתרונות קירור אחרים, שממחזרים את אותו האוויר, מצנן אוויר פולט אוויר טרי כתוצאה של השימוש בו בשטחים פתוחים, התחושה של האוורור שלו היא הרבה יותר נעימה ומרגישה טבעית.

 

במידה ויש לכם עסק ובו רוב היום לקוחות נמצאים בחוץ, רכשו לעסק שלכם מצנן אוויר איכותי ויעיל שיגרום לשהות שלכם ושל הלקוחות שלכם בעסק להיות הרבה יותר נעימה וצוננת.

לבחירת דגם ורכישה לחצו כאן 

 

 

 

 

 

.

 

 

 

 

חם באתר

0
    0
    העגלה שלך
    העגלה שלך ריקה