מצנני אוויר

מזג האוויר מתחיל להשתנות והימים הופכים להיות חמים יותר ויותר. גם שעות האור ביום התארכו הודות לשעון הקיץ שהוחל לאחרונה. עכשיו, זה בדיוק הזמן להכין את מערכת האוורור והצינון בעסק עם מוצרי הצינון של חברת ונטה. אצלנו בחברת ונטה פתרונות אוורור מתקדמים תוכלו להשיג מספר דגמים של מצנני אוויר יעילים וחסכוניים לצינון חללי עבודה גדולים. הקיץ הזה, יעילות וחסכון הופכים להיות שם המשחק.

מצנני אוויר לחסכון בעלויות התפעול

מחסנים ובתי מלאכה גדולים כגון: מוסכים, מפעלים, אולמות ייצור ותצוגה, מחסנים לוגיסטיים, מחסנים ברשתות שיווק וכדומה זקוקים לתחלופת אוויר טובה. מעבר לכך, יש לשמור על צינון האוויר כאשר הטמפרטורות עולות. הכנסת מזגנים למקומות בעלי חללים גדולים פירושה עלויות גבוהות מאוד. עבודת המזגנים היא יקרה מאוד ביחס לעלות פעולת מצנני אוויר. מוצרי צינון אוויר מתאימים מאוד לעבודה במקומות גדולים בהם נדרשת תחלופת אוויר טובה וצינון החלל. את המצננים הללו ניתן לחבר למערכת תעלות אוויר ובכך לצנן ולאוורר את כל החלל. הצינון נעשה באמצעות לחות הנוצרת עם כניסת מים דרך מזרני אוויר הקיימים בתוך המצנן. בתוך מצנני האוויר מותקנות מניפות גדולות שתפקידן לפלוט את האוויר הקר והמצונן אל החלל ולדחוף את האוויר החם מחוצה לו. בתהליך זה מתקיימת תחלופת אוויר תמידית הטובה לכל מי ששוהה בתוך החלל. שימוש בטכנולוגיה מביא לחסכון עצום בעלויות האנרגיה והחשמל.

פתרונות צינון ואוורור של ונטה

חברת ונטה מתמחה בפתרונות אוורור מתקדמים לבית, לתעשייה, לחקלאות ולכל ענפי המשק. אנו מייצרים ומשווקים מגוון גדול של מאווררים לכל סקטור ולכל צורך. הניסיון שלנו במציאת פתרונות אוורור וצינון מסייע לבעלי עסקים ולבתי אב רבים לשמור על תחלופת אוויר טובה ונקייה לאורך כל שעות היום. המאווררים התעשייתיים של ונטה בתחום התעשייה והחקלאות משפרים בצורה משמעותית את תפוקת הייצור ושומרים על איכות חומרי הגלם והסחורות. מוזמנים ליצור קשר עם מומחי האוורור של חברת ונטה וקבל ייעוץ מקצועי בבחירת מצנני אוויר, מאווררים תעשייתיים, מפוחים ועוד בכדי לשמור על סביבת עבודה תקינה ונעימה.

חייגו אלינו: 1-800-66-88-99

 

חם באתר

1
  • Item added to cart
1
העגלה שלך
1+ shoppers have bought this
790
    logo venta