שאלות ותשובות

שלום מוטי, לא רצוי לסגור את כול הפתחים בבריכה בזמן שחיה מכמה סיבות, אדים שמצטברים ולא מסולקים, אם הבריכה מחוממת התופעה יותר חמורה. אם הבריכה מחוטאת בחומרי חיטוי כגון כלור, חוסר האיוורור יכול לפגוע בבריאות, תמיד יש לאוורר מקום סגור שיש בו פעילות של בני אדם. ליעוץ אנא פנה למרכז השרות של חברת ונטה ותענה ברצון. טל. 089207004 שלוחה 720 . בברכה, ונטה בע"מ.
שלום הראל, קשה לדעת, חסרים הרבה פרטים כמו מהם הלחצים שמפתח המפוח, לאן יוצא האוויר . באם האוויר יוצא מתעלה , מה קוטרה של התעלה ומהי אורכה. אני מציע שתרכוש ונטה חדשה המתאימה במיוחד לממ"ד. ליעוץ אנא חייג למרכז השירות טל. 08-9207004 שלוחה 720 ותענה ברצון. בברכה, ונטה בע"מ.
שלום מוטי, לא רצוי לסגור את כול הפתחים בבריכה בזמן שחיה מכמה סיבות, אדים שמצטברים ולא מסולקים, אם הבריכה מחוממת התופעה יותר חמורה. אם הבריכה מחוטאת בחומרי חיטוי כגון כלור , חוסר האיוורור יכול לפגוע בבריאות, תמיד יש לאוורר מקום סגור שיש בו פעילות של בני אדם. ליעוץ אנא פנה למרכז השרות של חברת ונטה ותענה ברצון. טל. 089207004 שלוחה 720 . בברכה, ונטה בע"מ.
שלום ארנון, לא ברורה שאלתך מה זה "עוגן" "4 , אך אם אני מבין אני ממליץ על מפוח צנטריפוגלי קווי בקוטר "5 מדגם IL125 שאותו ניתן לרכוש גם  באמצעות אתר האינטרנט של חברת ונטה. אם רצונך לרכוש את המפוח מדגם IL125 באמצעות האתר אנא לחץ כאן.   לשאלות נוספות אנא פנה למנהל אזור הדרום של חברת ונטה , אוהד גבסי טל. 0547912854 ותענה ברצון בברכה ונטה בע"מ
שלום ירון , היות ומדובר באורור מרתף הייתי מתקין ונטה בקוטר "8 מדגם 200S שאותו אפשר גם לרכוש באתר האינטרנט של חברת ונטה. ובצד החיצוני יש להתקין תריס רשת "8 . ההתקנה פשוט,  מנת לרכוש מכסה רשת "8 אנא  לחץ כאן . בברכה ונטה בע"מ.
שלום איתן, אתה יכול לגשת לקבלת יעוץ לחנות המפעל של חברת ונטה הנמצאת ברמלה ברח' העבודה מס' 4 , וען בחנות המפעל בכרמיאל ברח' השיש. תתקבל ותענה ברצון בברכה, ונטה בע"מ.
שלום רונן, לרדון אין ריח, הריח אכן מרטיבות ועובש בגלל חוסר איוורור. על מנת  לייעץ אני חייב פרטים נוספים כגון, גודל המרתף , האם יש פתחים בו, האם הוא כולו מתחת לקרקע, למה משמש וכד', ליעוץ אנא פנה למנהל אזור המרכז של חברת ונטה, אבישי ינקלביץ טל. 0547912852 ותענה ברצון. בברכה, ונטה בע"מ.
שלום מרים, הבעיה אינה חוקיות או לא, הבעיה איך מתאוורר הממ"ד ואיך מתאווררת המקלחת, לאן מפונה באוויר של המקלחת, החוצה דרך קיר חיצוני או לתוך צינור או פיר. על מנת ליעץ חייבים לדעת גם איזה סוג ונטה יש ושל איזה חברה, בברכה ונטה בע"מ

חם באתר

0
    0
    העגלה שלך
    העגלה שלך ריקה