שואב רעלים בזמן העבודה

מהיום ניתן לבצע החלקות שיער, בניית ציפורניים, לק ג'ל ומגוון טיפולים קוסמטיים יחד עם אוויר נקי מרעלים!

עד היום עבדתם בסביבת עבודה רעילה, נשמתם את אוויר החומרים הכימיקליים שבהם אתם משתמשים בזמן החלקות השיער, בניית ציפורניים, לק ג'ל וכ'ו, אך לא עוד!
חברת ונטה תמיד עסוקה בכדי לחדש ולייבא מוצרים יעילים ללקוחות, הפעם אנו מחדשים בשואב אוויר נייד  שיאפשר לכם לעבוד בסביבת עבודה נעימה ונקיה מרעלים, אתם מרוויחים וגם לקוחותיכם.
ניתן למצוא אצלינו את השואב במחיר המשתלם ביותר בשוק הישראלי.

 

שואב אוויר נייד של ונטה

שואב אוויר נייד קוסמטי לסלוני טיפוח ציפורניים

אין אישה שלא נהנית מטיפול טיפוח הציפורניים, לפחות אחת לחודש, ישנן נשים שאפילו אחת לשבועיים. כשהלקוחה שלך מגיעה אלייך, מגיע לה את הטוב ביותר. באמצעות שואב אוויר נייד, הלקוחה שלך לא תנשום את החומרים האקריליים והרעילים של הבניה ושל הג'ל ותוכל לנשום לרווחה בעת הטיפול, באמצעות שואב אוויר נייד סביבת העבודה הופכת להרבה יותר נעימה גם עבורך וכמובן שהרבה יותר בריאה, כאשר נמצאים שעות ממושכות עם לקוחות בכל יום ונושמים את החומרים הרעילים עלול להיווצר כאבי ראש וסחרורות נוראיות, שואב אוויר נייד של ונטה ידאג שתוכלי לעבוד בתחושה טובה בכל היום. שואב אוויר נייד מאפשר סביבת עבודה נקיה ואסתטית, ללא אבקות של לכלוכים מצטברים, כאשר סביבת העבודה יותר נקיה, תהליך העבודה מתבצע באופן יותר יעיל ואיכותי ובכך מאפשר תוצאות עבודה מושלמות וכשהלקוחה מרוצה, היא גם חוזרת.

שואב אוויר נייד למספרות

החלקות השיער תפסו תאוצה רבה בעולם עיצוב השיער בשנים האחרונות, ישנן מגוון סוגי החלקות, כל לקוחה מותאמת לה החלקה לפי סוג השיער שלה. המכנה המשותף של כל ההחלקות הוא האדים המתפזרים בחלל בעת תהליך ההחלקה. השילוב של החומרים כימיים עם אנרגיית חום ישירה, עלולים לסכן את מעצב/ת השיער וגם את הלקוחה, שילוב זה יוצר חומרים רעילים ומסוכנים ביותר, בנוסף גם בתהליך הלחמות שיער, התהליך מאוד דומה. ישנה מודעות מאוד גדולה לעניין ואנשים יודעים על החומרים הכימיקליים המתפרקים באוויר בעת תהליך העבודה, אך עד היום לא היה דבר שיכל לענות על הצורך לפתור את הבעיה. באמצעות שואב אוויר נייד  של ונטה תוכלו להינות מאוויר נקי, ללא רעלים ותספקו ללקוחות שלכם החלקות שיער איכותיות ויחד עם זאת תשמרו על בריאותיכם ושל לקוחותיכם.

 

להזמנות חייגו: 1-800-66-88-99

חם באתר

0
    0
    העגלה שלך
    העגלה שלך ריקה