faq-types: אוורור מחסן

שלום יש לי שני מאווררי קיר ישנים שבמכסה החיצוני נשברו הרפפות. האם ניתן לתקן את זה/להחליף את המכסה? ואם כן היכן ניתן לרכוש באזור מגדל העמק תודה

שלום איריס, ניתן לקבל שרות ולהחליף במפעלנו שבכרמיאל, התקשרי לטלפון מס' 049989194 המפעל נמצא בכרמיאל באזור התעשייה, רחוב השיש 7 . בברכה ונטה בע"מ לכלל מוצרי החנות  

אני מעוניין במאוורר צירי דגם פאנל בגודל ממוצע. אולי יתאים לי דו-כיווני כ- 30 סמ" קוטר. היכן אתם נמצאים, או ניתן למצוא את המוצרים שלכם? אני גר בנשר.

שלום וברכה, מה שאתה מבקש זו היא ונטה דגם פנל "12. אפשר להשיגה אצל מפיצים מורשים של ונטה. ניתן למצוא אותה בחנות "ישיר חיפה" הנמצאת בשדרות העצמאות בחיפה. זה מאוד קרוב אליך.

מה קוטר האוורור המינימלי המומלץ כדי לסלק ריח טחב ממחסן מתחת לפני האדמה בשטח של 3X 2 מ"ר 1.75 מ"ר גובה ?

שלום. נפח המחסן כ- 10 מ"ק, יש צורך בכ- 10 החלפות אוויר בשעה, וזה בתנאי שאין אנשים שם ושהמחסן שימושו לאחסון בלבד. יש לזכור כי בהוצאת אוויר יש צורך גם הכנסת אויר באותו הנפח ויש להשאיר או חריץ מתחת לדלת המחסן או לבנות לדלת המחסן רפרפת .

האם יש לכם ונטה מוגנת פיצוץ?

שלום גיא, אכן יש לחברת ונטה ונטה מוגנת פיצוץ בשני גדלים: ונטה פנל מוגן פיצוץ 12" ונטה פנל מוגן פיצוץ 16" על מנת לייעץ אנו צריכים לדעת מס' דברים: מהן מידות החדר אליו הונטה מיועדת? איזה חומרים נמצאים שם: האם זה גז בישול, או גזים אחרים כמו מימן בחדר מצברים או חומרים אחרים? אנא התקשר …

האם יש לכם ונטה מוגנת פיצוץ? לקריאה »

התקנתי ונטה "12 במחסן + תריס הפונה לגינה. דלת המחסן פונה לתוך הדירה, וכשהיא פתוחה יש יניקה יעילה של אוויר, מה שמתבטא גם בעוצמת הפתיחה של התריס הפונה לגינה. כדי שאפשר יהיה לסגור את הדלת לכוון הבית התקנתי בתחתיתה תריס מזגנים 20×40 ס"מ . כתוצאה מכך נחלשה במשהו זרימת האוויר היוצא מה שמתבטא בריטוט התריס המורכב מאחורי הונטה. 1) האם עלי להגדיל את הפתח בדלת ? 2) האם הונטה עובדת עכשיו קשה יותר מה שעלול להזיק לה ?

שלום. שני הדברים נכונים, ונטה "12 יונקת בספיקת אוויר של 1800 מ"ק/שעה, לכן והיות ווקום לא יכול להיווצר הקטנת שטח כניסת האוויר גורמת לירידה בספיקת האוויר ומאמץ יתר של הונטה, רצוי להגדיל את פתח כניסת האוויר .

יש לי מחסן גדול המשמש ככיתת לימוד. חלונות המחסן פונים לפיר בעומק של 2 מטר וברוחב 2.5 מטר. האם ניתן לחסום את פתח הפיר כמעט לחלוטין ולהתקין ונטה? אם כן איזה ונטה צריך?

שלום וברכה, בהחלט אפשרי, ראשית לאן פונה פתח הפיר? עקרונית עליך לכסות עם דיקט חלון אחד, לעשות בדיקט חור בקוטר 305 מ"מ ולהתקין על הדיקט ונטה מדגם 12RX לחלון של חברת ונטה , או ונטה פנל "12. שתי הונטות יכולות להיות דו-כיווניות .

יש לי חדר עבודה בחצר בתוך מחסן של אגוז המיועד לעבודת צורפות. גודל המחסן הוא 180X230 איך אתם ממליצים לאווררו?

שלום יעקב, היות ומדובר בחדר עבודה העוסק גם במתכות אני ממליץ על ונטה מדגם פנל ER-300 בקוטר "12 (300 מ"מ), בעלת מנוע עם רוטור חיצוני, שקטה מאוד וגם מאוד פשוטה להתקנה ניתן לרכוש אותה באמצעות אתר האינטרנט של חברת ונטה. בברכה ונטה בע"מ

יש לי מחסן בבית במידות: 3.5 מ' רוחב, 7 מ' אורך, 2 מ' גובה. למחסן יש דלת זכוכית שבד"כ סגורה וחלון קטן בגודל 30×30 ס"מ. אני גרה קרוב לראש העין, המחסן פונה לדרום. כשנכנסים למחסן מרגישים לחות ובד"כ בשעות הבוקר רואים שעל דלת הזכוכית יש טיפות מים. המחסן מיועד לאחסון כלי גינה, ואם תהיה שם לחות הכלים יתקלקלו. אני מחפשת פתרון לבעיית הלחות במחסן. הקבלן שלי הציע לשים ונטה שתופעל ע"י טיימר. שאלתי: האם זהו פתרון מספיק? מהו גודל הונטה? כמה פעמים יש להפעיל את הטיימר ולכמה זמן בכל פעם? האם יש פתרון טוב יותר ומהו?

שלום, נפח המחסן כ- 50 מ"ק. אני מציע להתקין בחלון ונטה מדגם פנל "12 , על גבי החלון. יש לזכור כי כאשר הונטה פועלת ושואבת את האוויר הלח מתוך המחסן יש צורך בהשארת פתח נוסף לכניסת אויר. אוורור משמעותו החלפת האוויר הלח באוויר יבש וטרי יותר. כל אוורור באמצעות ונטה או מפוח צנטריפוגלי או מפוח …

יש לי מחסן בבית במידות: 3.5 מ' רוחב, 7 מ' אורך, 2 מ' גובה. למחסן יש דלת זכוכית שבד"כ סגורה וחלון קטן בגודל 30×30 ס"מ. אני גרה קרוב לראש העין, המחסן פונה לדרום. כשנכנסים למחסן מרגישים לחות ובד"כ בשעות הבוקר רואים שעל דלת הזכוכית יש טיפות מים. המחסן מיועד לאחסון כלי גינה, ואם תהיה שם לחות הכלים יתקלקלו. אני מחפשת פתרון לבעיית הלחות במחסן. הקבלן שלי הציע לשים ונטה שתופעל ע"י טיימר. שאלתי: האם זהו פתרון מספיק? מהו גודל הונטה? כמה פעמים יש להפעיל את הטיימר ולכמה זמן בכל פעם? האם יש פתרון טוב יותר ומהו? לקריאה »

0
    0
    העגלה שלך
    העגלה שלך ריקה