fbpx

  שאל שאלה חדשה:


  חפשו אותנו בפייסבוק

  שאלות ותשובות

  בחר שאלה לפי:

  היכן אולם התצוגה שלכם?

  שלום זהר, אולם התצוגה של חברת ונטה נמצא ברמלה רח’ העבודה 4, וגם בכרמיאל ברח’ השיש 7, טל. 089207004 שלוחה 720 . בברכה, ונטה בע”מ.

  קרא עוד

  שלום, אנחנו שוקלים להעביר שירותים מחדר נפרד אל תוך האמבטיה, אלא שלחדר האמבטיה אין חלון או קיר חיצוני. חשבנו להתקין ונטה, אבל היציאה הקרובה ביותר תהיה כשני מטר מהוונטה, ואז תצטרך לבוא פנייה בצינור כדי להוציא אותו החוצה. בעיקרון זו פנייה של 90 מעלות, מניחה שאפשר אולי לעשות חור אלכסוני בקיר ולתת זווית קהה יותר. רצינו לדעת מה הציוד שנצטרך לשם כך ומה הערכת המחיר לזה, לפני שאנחנו מתחילים משהו.

  שלום גליה, חסרים פרטים על מנת לייעץ, אנא התקשרי למרכז שרות לקוחות של חברת ונטה , ותעני ברצון. אל. 089207004 שלוחה 720 . בברכה, ונטה בע”מ.

  קרא עוד

  בהמשך לתכנון שיפוץ בדירה, ברצוננו להחליף 1 ונטה בשירותים ו 2 ונטות באמבטיה בונטות חזקות ושקטות. התשתית קיימת .מהי המלצתכם?

  שלום יעל, על מנת לתת תשובה חייב מס’ פרטים נוספים כגון: איזה קוטר צינור קיים שעליו מתחברת הונטה, האם יש לאמבטיה והשרותים קירות חיצוניים, מה פרוש תשתית קיימת, אנא פני למנהל אזור מרכז של חברת ונטה ותעני ברצון. אביב טל, 0547912853 . בברכה,   ונטה בע”מ.

  קרא עוד

  יש לי חדר מקלחת שירותים בגודל 1.5X2 מטר עם חלון קיפ ורשת קבועה. מעוניין להתקין ונטה על החלון לצורך איוורור. האם יש מוצר מתאים?

  שלום משה, אכן יש פתרון, במגוון מוצרי האוורור של חברת ונטה קיימת ונטה מיוחדת אשר מיועדת להתקנה בחלון, אני ממליץ על ונטה מדגם 150SX להתקנה בחלון בקוטר “6 (150מ”מ), אשר אפשר לרכוש אותה באתר האינטרנט של חברת ונטה. כול מה שיש לעשות הוא לעשות חור בחלון בקוטר המתאים ולהתקינה. באם רצונך לרכוש את הונטה מדגם 150SX  באמצעות אתר האינטרנט אנא…

  קרא עוד

  שלום, אני מעוניין באוורור טוב של חדר שירותים ומקלחת פנימי ללא חלון. יש שם ונטה ישנה אבל אני רוצה מכשיר חדש ושיהיה חזק. אני מתלבט בין טורבו CF100/200, טורבו 1700 או 2400. מה מומלץ? אשמח לקבל ייעוץ בנושא. תודה

  שלום עדי היות והחדר הוא מקלחת וגם שרותים, אני ממליץ על ונטה מדגם ונטה טורבו 2400, אשר ספיקת האוויר שלו גבוהה על אף שהונטה מעט מרעישה. אפשר לרכושה באמצעות אתר האינטרנט של חברת ונטה. אם רצונך לרכוש באמצעות אתר האינטרנט את הונטה מדגם “ונטה טורבו 2400 “ אנא לחצי כאן . אם יש לך שאלות נוספות, אנא פני אל…

  קרא עוד

  שלום האם אפשר להרכיב וונטה בשירותים בתיקרה? השירותים חיצוניים יש גג גבוהה אין כניסת מים.

  שלום דורון, כן, יש אפשרות להתקין בתקרת השרותים ונטה. הונטה חייבת להיות מצויידת במיסבים כדוריים, ניתן לרכוש ונטה כזאת בחברת ונטה. הונטה הרצויה היא ונטה מדגם  150SG בקוטר “6 (150 מ”מ) שניתן לרכישה באתר האינטרנט של חברת ונטה. את החיבור החשמלי יש לעשות באמצעות חשמלאי מוסמך. ההתקנה פשוטה. באם רצונך לרכוש את הונטה מדגם  150SG אנא לחץ…

  קרא עוד

  שלום. האם קיים ונטה “4 שמותקן בתוך השירותים ושואב את האויר מחלל השירותים החוצה (לא מכניס)?

  שלום עמי, בודאי שיש, על מנת לייעץ חייבים מספר פרטים נוספים כגון: האם יש קיר חיצוני לשרותים, האם יש חלון, מהן מידות השרותים וכד’. אנא התקשר למרכז השרות של חברת ונטה ותענה ברצון. טל. 089207004 שלוחה 720. בברכה, ונטה בע”מ.

  קרא עוד

  קנינו ונטה עם טיימר להתקנה עצמית, אך הקבלן שבא, לא הצליח להתקינה כי לא חיבר אותה נכון. לאחר שהובהר לאבי כי אין בעיה במוצר, אני רוצה להתקין אותה (הקבלן לא זמין עוד). השאלה היא האם גוף התאורה (שמפעיל את הטיימר) יכול לשמש גם כמקור החשמל של הונטה? כלומר, בהנחה שאינני מעוניין בפעילות של הטיימר, האם חיבור הטיימר והונטה לאותו מקור חשמל יכול להרוס את המוצר?

  שלום, היות ורכשת ונטה עם טיימר, על מנת שהונטה תעבוד ללא תקלות, הונטה יכולה להיות מחוברת לקו החשמל של התאורה, אבל יש להעביר חוט נוסף  (פאזה) שעוקפת את המפסק ומחוברת לטיימר. ככה שברגע שאתה מכבה את האור, הונטה ממשיכה לקבל זרם באמצעות החוט הנוסף שעוקף את המפסק ומחובר לטיימר. הטיימר מכוון בערך ל3 4 דקות…

  קרא עוד

  יש לנו חדר שרותים ואמבטיה ללא חלון בגודל 220*145 ס”מ. המרחק מחור קיצוני הוא 3.60 מטרים. איזו ונטה מתאימה לנו ואיפה ניתן לרכוש אותה באזור חולון?

  שלום, הונטה המתאימה ביותר- על פי הנתונים שמסרת – היא ונטה מדגם “טורבו 1700 ” קוטר הונטה “4 (100 מ”מ), ניתן לרכוש את הונטה מדגם  זה ” ונטה טורבו 1700 ” באתר האינטרנט של חברת ונטה. ההתקנה פשוטה מאוד. על מנת לרכוש את הונטה מדגם “ונטה טורבו 1700” אנא לחץ כאן. בברכה, ונטה בע”מ.

  קרא עוד

  שאל את המומחה

  אנו נמצאים בעונת מעבר המתאפיינת בימים חמים ובקור בשעות הערב והלילה. פתרונות אוורור וחימום נדרשים בכל אזורי הארץ ובכל תחומי המשק הישראלי: בבית, בתעשייה, בחקלאות ובתיירות. מאווררים, ונטות ומוצרי חימום חסכוניים דואגים לאוורור ועושים את ההבדל. פנו עוד היום לקבלת יעוץ בנושא אוורור וחימום.

  יש לכם שאלה ? השאירו פרטים ומומחה יחזור אלכם בהקדם

   המוצרים שלנו