faq-types: שאלות כלליות

רוצה לברר על ונטה שקטה למשרד

שלום דנה, איזה משרד ומה גודלו, האם יש חלון, דלת, מזגן וכו'. ליעוץ מקצועי אנא פני למנהל אזור המרכז של חברת ונטה , אביב יצחקי טל. 054-7912853 ותעני ברצון . בברכה ונטה בע"מ

האם אפשר לקבל את תרשים החשמל לוונטה דו כיוונית? מעוניין לחבר מחדש ונטה שפירקתי לפני כמה שנים. יש חוטים אדום, צהוב, חום, כחול, כאשר החום והכחול מחוברים ביניהם דרך כבל. לאן לחבר את הפאזה, את האפס ואת האדמה?? בתודה אורן.

שלום אורן, ראשית יש לחבר לחשמל ונטה אך ורק באמצעות חשמלאי מוסמך בלבד. לשם קבלת אינפורמציה אנא התקשר לשמשון בטלפון 0547912858 ותענה ברצון.

התקנו בדירה חדשה שני מפוחים ונטה 150S בחדרי האמבטיה. המפוחים הורכבו עם תריס חיצוני כך שבעת שהמפוח לא פועל לא תהיה כניסה של אויר ואבק (כמובן שלא מדובר באטימה הרמטית). שני המפוחים יוצאים לתוך חללים פנימיים בתוך הבניין. בשבוע האחרון ראינו שבזמן שהיו רוחות חזקות בחוץ, באחד מהמפוחים ראינו שהכנפיים הסתובבו והורגשה חדירה של רוח. עם המפוח השני לא ראינו שום סיבוב של הכנפיים. האם יש משהו שניתן לעשות כדי לשפר את האטימות של היחידה כולה כך שלא תהיה חדירת רוחות, קור ואבק לתוך האמבטיה ?

  שלום, נטה מדגם זה המוזכר הוא ונטה המתאימה לאוורור שרותים ואמבטיות, הונטה מיוצרת עם מנוע, עם מיסבים כדוריים וכאמור מתאימה לאוורור חדר אמטיה. לא הבנתי האם אוורור נעשה לתוך פיר של הבנין או אוורור נעשה ישירות החוצה. בכל מקרה יש להשתמש בתריס אל-חוזר "6 של ונטה, הנפתח עם פעולת המאוורר ונסגר עם הפסקת הפעולה, …

התקנו בדירה חדשה שני מפוחים ונטה 150S בחדרי האמבטיה. המפוחים הורכבו עם תריס חיצוני כך שבעת שהמפוח לא פועל לא תהיה כניסה של אויר ואבק (כמובן שלא מדובר באטימה הרמטית). שני המפוחים יוצאים לתוך חללים פנימיים בתוך הבניין. בשבוע האחרון ראינו שבזמן שהיו רוחות חזקות בחוץ, באחד מהמפוחים ראינו שהכנפיים הסתובבו והורגשה חדירה של רוח. עם המפוח השני לא ראינו שום סיבוב של הכנפיים. האם יש משהו שניתן לעשות כדי לשפר את האטימות של היחידה כולה כך שלא תהיה חדירת רוחות, קור ואבק לתוך האמבטיה ? לקריאה »

מעוניינת בפיתרון להוצאת עשן סיגריות מחדר ביתי.בחדר חלון אחד בלבד. גודל החדר סטנדרטי כ-6 מ"ר.

שלום, על מנת ליעץ בצורה מקצועית בנושא אוורור בחדר עם עשן סיגריות ועל מנת לבחור מאוורר או מפוח יש צורך בנתונים נוספים, כמו האם קיימת תקרה כפולה- ואז אפשר להשתמש במפוח צנטריפוגלי קווי, או בונטה – שואב אויר רגיל, או פשוט לאוורר את החדר עם מאוורר תעשיתי או ביתי, ז"א מאוורר לתליה על קיר.

מה מתאים לאוורור חדר אמבטיה ושירותים בגודל 3.3X2.3 ותקרה בגובה 2.2 עם ג'קוזי זוגי ללא חלון. הקיר הצמוד לג'קוזי ולשירותים הוא קיר חיצוני.

  שלום, לאוורור לפי המתואר מתאימה ונטה מדגם – ונטה 7.5R , זו היא ונטה שמתאימה לאוורור, להתקנה בקיר חיצוני. ונטה זו עובדת גם בכיווון הפוך, גם מתאימה לאוורור על ידי הכנסת אויר מבחוץ וגם מתאימה לאוורור על ידי הוצאת אוויר. בשני המקרים יש לדאוג שיהיה רווח בין דלת המקלחת לבין הרצפה, על מנת שלא …

מה מתאים לאוורור חדר אמבטיה ושירותים בגודל 3.3X2.3 ותקרה בגובה 2.2 עם ג'קוזי זוגי ללא חלון. הקיר הצמוד לג'קוזי ולשירותים הוא קיר חיצוני. לקריאה »

בדירתי הותקנו 2 מאווררי ונטה בחדרי השרותים. אחד מהם הפסיק לפעול. ברצוני לברר מהי תקופת האחריות ומה היא כוללת?

שלום, אחריות של ונטה שיווק לונטה מתוצרתנו, תלויה בסוג המכשיר, למשל ונטה מדגם ונטה 100S אחריות היא ל5שנים, לונטה מדגם ונטה מיני "4 האחריות היא לשנה . אם יש לך שאלות בנושא מכשירי ונטה או בנושא אוורור אנא פנה אלינו לטלפון 089207004 לשלוחה 0 ונענה לך ברצון .

יש לי מאורר גדול תעשייתי אולם לעיתים הוא חזק מדי, גם במהירות הנמוכה ביותר שלו. האם ניתן להרכיב וסת מהירות ? לא מעוניין לפרק את המאוור, לכן חשבתי אולי ליצור מעין כבל מאריך, ועליו וסת המהירות.

שלום, בהקשר להורדת מהירותו של מאוורר, יש לזכור שהוא מונע במנוע חשמלי. בדרך כלל הורדת מהירות המאוורר מפחית את יעילות האוורור. יש שתי אפשרויות להוריד את מהירות המאוורר האחד באם המאוורר הוא בעל מנוע חד פאזי, אפשר להתקין וסת מהירות למאוורר בתנאי שהמנוע החשמלי מתאים לויסות. אחרת אסור. האפשרות השניההיא אם המאוורר מצוייד במנוע חשמלי …

יש לי מאורר גדול תעשייתי אולם לעיתים הוא חזק מדי, גם במהירות הנמוכה ביותר שלו. האם ניתן להרכיב וסת מהירות ? לא מעוניין לפרק את המאוור, לכן חשבתי אולי ליצור מעין כבל מאריך, ועליו וסת המהירות. לקריאה »

אני מעוניינת להתקין ונטה מתקרת גבס מונמכת. מהי ההנמכה הנדרשת להתקנת מאוור תקרה טוב, לא רועש לחדר שירותים בגודל 3.5 מ"ק ולחדר שירותים + מקלחת בגודל 8.5 מ"ק? אין חלון חיצוני האם יש המלצה לגבי מכשיר ספציפי?

שלום, אורור מהתקרה זו השיטה הטובה ביותר , יש להתקין מפוח צנטריפוגלי קווי "6 , את המפוח מחברים באמצעות צנרת גמישה בצורה פשוטה ביותר, לפרטים אתה יכול להתקשר אלי לטל. 0547912850 ואענה ברצון, יש לזכור כי במידה ואין חלון יש להשאיר כ- 1.5 ס"מ חריץ בין הדלת לרצפה.

אמור להתקין וונטה בבית קפה(למטבח) בחלון שגודלו 70/70 סמ . איזה וונטה תתאים לי בבקשה,ומהיכן לקנות? תודה

שלום פיטר, אם הונטה היא למטבח ולא חייבת להיות דקורטיבית בגודל חלון כזה אני מציע על ונטה מדגם ונטה פנל "16 עם רשת הגנה מהצד החיצוני. אפשר לרכוש את הונטה באמצעות אתר האינטרנט של חברת ונטה . על מנת לרכוש באמצעות האתר אנא לחץ כאן. אתה יכול לבחור בין ונטה "16 חד-פאזית או ונטה תלת פאזית. לשם …

אמור להתקין וונטה בבית קפה(למטבח) בחלון שגודלו 70/70 סמ . איזה וונטה תתאים לי בבקשה,ומהיכן לקנות? תודה לקריאה »

אנו מעוניינים להתקין וונטה מעל חלון במשרד, מקום פנוי להתקנה כ-25 ס"מ נודה לכם על הצעת מחיר

שלום רותי בהנחה שמידות המשרד הן מידות סטנדרטיות אני ממליץ על ונטה מדגם 150SG, קוטר "6 (150 מ"מ) . ובצד החיצוני יש להתקין תריס אל-חוזר פלסטי. אפשר לרכוש את הונטה והתריס באמצעות אתר האינטרנט של חברת ונטה. על מנת לרכוש את הונטה מדגם 150SG אנא לחץ כאן על מנת לרכוש את התריס האל-חוזר "6 אנא לחץ כאן בברכה ונטה בע"מ

0
    0
    העגלה שלך
    העגלה שלך ריקה