אנחנו בונים כרגע בית שחלק מתכניתו מצורפת ניתן לראות בתכנית למעלה משמאל חדר "שירותי אורחים" שאינו צמוד לקיר חיצוני ולכן אין בו חלון נפח חדר שירותי האורחים הוא 5 מ"ק ניתן לראות למטה במרכז "חדר אמבט ילדים" שגם הוא יהיה פנימי לגמרי וחסר חלון נפח חדר אמבט הילדים הוא כ-13 מ"ק אני מעוניין כמובן לתכנן אוורור הולם עבור שני החדרים הכוונה היא להפעיל ונטה לסירוגין לפי הצורך ולא בהפעלה קבועה חשוב לנו שמכשירי הונטה יעשו מינימום רעש השאלה היא איזו צנרת לתכנן? האם 4 צול מספיק או שנדרש 6 צול? האם ניתן בעזרת קווי המוצרים שלכם להפחית את הרעש משמעותית מבלי להוריד הספק השאיבה על-ידי שימוש במכשירי 6 צול במקום 4 צול ? על אילו מכשירים הייתם ממליצים (למרות שרכישת המכשירים ממש תבוצע רק בעוד כשנה כך שיתכנו שינויים)?

שלום וברכה,

לשם אוורור החדרים המתוארים על ידך והמופיעים בשרטוט, הטוב ביותר הוא צינור בקוטר "6. רצוי גם לא להתקין צינור קשיח מפלסטיק אלא להתקין צינור גמיש. הצנרת הגמישה של ונטה מחוזקת בבד ועמידה לטמפרטורה גבוהה. גלי הקול "נבלעים" בקפלי הצנרת ומשקיטה רעשים.

צנרת קשיחה ארוכה מתנהגת כמו חליל שנושפים בו אוויר והוא עלול להשמיע רעש כאשר יזרום דרכו אוויר.

המכשירים המתאימים ביותר הם מפוח צנטריפוגלי קווי "6 מדגם JH150 וצנרת גמישה. הם יבצעו את האוורור בצורה הטובה ביותר.

יש לזכור שיש ליצור רווח של כ- 1.5-1 ס"מ בין הרצפה לדלת, כך שבהפעלת המפוח הצנטריפוגלי הקווי או ונטה מכל סוג, יוכל להיכנס אויר טרי לשרותים או לאמבטיה באופן חופשי, אחרת ייווצר תת-לחץ ולא תהיה שום תנועת אוויר.

0
    0
    העגלה שלך
    העגלה שלך ריקה
      logo venta