שלום אני בונה חדר שרותים לבד וחדר אמבטיה בגלריה ללא חלון האם אפשר לחבר את השרותים והמקלחת לאותו ונטה בנוסף הצינור עד לפתח כ 5 מטר בתוך הגג

יוסי שלום

כן הדבר אפשרי אך לא רצוי, היות ומערכת איוורור היא מערכת פתוחה יכולים לעבור  ריחות לא נעימים מהשרותים למקלחת וההפך.

ממליץ לכול חדר ונטה מדגם "ונטה טורבו 1700" קוטר יציאת האוויר "4 (100 מ"מ) ולאחד לצינור אחד קרוב ליציאת האוויר , בצד החיצוני של הקיר להתקין תריס אל-חוזר פלסטי.  רצוי להשתמש בצנרת גמישה על מנת להפחית את הרעש ובגלל קלות ההתקנה. אפשר לרכוש את הונטות והאביזרים באמצעות אתר האינטרנט של חברת ונטה .

\על מנת לרכוש את הונטות מדגם טורבו 1700 אנא לחץ כאן, על מנת לרכוש את צנרת הגמישה מחוזקת בד בקוטר "4לפי האורך המתאים אנא לחץ כאן. על מנת לרכוש את התריס האל-חוזר אנא לחץ כאן.

בברכה

ונטה בע"מ


הפנייה בעניין החלפת ונטה ביתית לחדשה תודה מראש

שלום אילנה

אנא פני למנהל אזור מרכז של חברת ונטה, אביב יצחקי טל.0547912853 ותעני ברצון

בברכה

ונטה בע"מ


מבקשת המלצה לשתי וונטות חזקות ושקטות לאיוורור 2 חדרי אמבטיה עם שרותים, ללא חלון חיצוני. וונטה אחת תהיה בתוך ארון שרות עם פתח יציאה לחדר האמבטיה שבגודל 4 מ"ר, והצינור שלה 5 מטר עד חלון חיצוני. וונטה שניה לחדר אמבטיה של 5 מ"ר עם הנמכת גבס, והיא מתחברת לצינור של הוונטה הראשונה (מרחק 3 מ לחלון החיצוני) אשמח להמלצה על סוג הוונטות. תודה!

שלום עינת

אני ממליץ על מפוחים קוויים מסדרת TF בקוטר "4 (100 מ"מ) שיחוברו עם צנרת גמישה מחוזקת בד בקוטר "4.

את המפוחים  TF100ניתן גם לרכוש באתר האינטרנט של חברת ונטה. על מנת לרכוש את המפוחים אנא לחצי כאן, על מנת לרכוש את הצנרת הגמישה בקוטר "4  אנא לחצי כאן.

ההתקנה פשוטה, וניתן להתייעץ עם מנהל אזור המרכז של חברת ונטה , אביב טל. 0547912853 ותעני ברצון ,

בברכה ונטה בע"מ


היכן ניתן להתרשם ולהקשיב למוצרים, באזור תל אביב?

שלום גבי

חדר תצוגה עם רוב המכשירים המיוצרים והמשווקים על ידי חברת ונטה אפשר לראות בחברת ונטה , ברח' העבודה מס' 4 ברמלה, שם נמצאת המח' לשרות לקוחות משרדי ההנהלה וכן מחסן לוגיסטי גדול, מוזמן לביקור

בברכה ונטה בע"מ


שלום, יש לכם השהייה לנטה שיתחיל בהשהייה שפותחים את האור וכן גם בסגירה של האור שתישאר פתוחה עוד מספר שניות?

שלום מוטי

אכן יש לנו מכשירים מסוגים שונים כמו ונטות מפוחים, מפוחים צנטריפוגלים ביתיים ותעשיתיים שבהם מורכב טיימר שנותן אפשרות לונטה להמשיך ולאוורר  לאחר כיבוי האור .

בברכה ונטה בע"מ


מחפש ונטה שקטה יחסית המתאימה לחדר אמבטיה ושירותים ללא חלון בגודל של 5 מ"ר גובה 2.53 הקירות הם קירות גבס והקיר החיצוני במרחק 2.85 מטר. כל הבית נמצא בבניה. נוסף ארצה לדעת האם מומלץ לשים את הונטה בתקרה או בקיר גבס?

שלום אלדר

אני ממליץ על ונטה מדגם "ונטה טורבו  1700 "  , קוטר הונטה "4 (100מ"מ) יש להתקינה על הקיר קרוב ככול האפשר לתקרה , וחברה באמצעותצנרת גמישה עד לקיר חיצוני. ההתקנה פשוטה מאוד. בקיר החיצוני יש להתקין על גבי החור תריס אל-חוזר מפלסטיק. את כול האביזרים כולל הונטה ניתן לרכוש דרך אתר האינטרנט של חברת ונטה. על מנת לרכוש את הונטה מדגם "טורבו 1700נא ללחוץ כאן , על מנת לרכוש צנרת גמישה מחוזקת בד באורך של 3 מנא ללחוץ כאן, ועל מנת לרכוש מכסה תריס אל-חוזר נא ללחוץ כאן.

הערה את הצנרת הגמישה שמעבר לקיר המקלחת אפשרי לכסות עם פלטות גב .

 בברכה ונטה בע"מ


כאשר מדליקים את האור באמבטיה הונטה מתחילה לפעול. לאחרונה התאורה (2 ) הפסיקה לעבוד בעוד שהונטה ממשיכה. למה המתח בנורה נופל?

שלום מיכל

יכולות להיות סיבות רבות, סוג המנורה, התרופפות מגעים, וכד'. ממליץ לקרוא לחשמלאי מוסמך על מנת לבדוק את התקלה.

בברכה ונטה בע"מ


שלום, צריכה ונטה לחדר מקלחת שירותים לא גדול. צינור 4 צול באורך 3 מ'. אנא המלצה מחיר. תודה!

שלום מלאת

הונטה הטובה ביותר למקלחת ושירותים , עם אורך צינור בקוטר "4 , של 3 מטר היא ונטה מדגם "ונטה טורבו 1700 " .

אפשר לרכשה באתר האינטרנט של חברת ונטה. אם רצונך  לרכוש את הונטה מדגם "ונטה טורבו 1700אנא לחצי כאן.

בברכה , ונטה בע"מ


שלום, אשמח אם תוכלו להבהיר לי מה ההבדל בין מפוח 100SG ל– CF100 ? מהמידע שבאתר נראה של- 100SG ספיקת אוויר גבוהה יותר, פחות רועש , צורך פחות הספק ובעל ואורך חיים גדול יותר. למעט המימדים שהם קצת יותר גדולים, נראה שהוא עדיף על ה– CF100. האם אני צודק ?

שלום דורון

 ונטה מדגם CF100 היא ונטה צנטריפוגלית המיועדת לשנע אוויר דרך צנרת , ששם נדרש לחץ גבוה יותר, ונטה מדגם 100S היא ונטה שהמנוע שלה הוא בעל מיסבים כדוריים והיא מיועדת להעביר אוויר למרחקים קצרים כמו התקנה בקיר חיצוני וכו,.

בברכה

ונטה בע"מ

מעוניין לרכוש וונטה למקלחת לצינור 4"

שלום דותן

ניתן לרכוש באמצעות אתר האינטרנט של חברת ונטה. באם צריך להעביר את האוויר החוצה באמצעות צינור יש לרכוש ונטה מדגם "ונטה טורבו 1700"

אל מנת לרכוש את הונטה הנ"ל באמצעות אתר האינטרנט אנא לחץ כאן

בברכה ונטה בע"מ

שלום רב , אני צריך לאוורר מקלחת בגודל של 2 3 מטר. אני צריך וונטה המחוברת לתקרה – הקוטר של החור הינו 18 ס"מ. אודה להתייחסותכם איזה ונטה צריכה להתאים – בדגש על נצילות מקסימלית ופעולה שקטה. אודה להתייחסות מהירה תודה רבה ניר

שלום ניר

תודה שפנית אלינו, אך לשם נתינת יעוץ מקצועי חייבים לדעת פרטים חשובים נכונים, כגון: האם הפתח בתקרה הוא יציאה לתוך פיר, או שיש במקלחת תקרה מונמכת. מה אורכו של הצינור מוביל האוויר מהמקלחת החוצה, וכד'. אנא ליעוץ פנה למהל אזור הצפון של חברת ונטה ותענה ברצון. פנה לאבנר לונדון טל. 0547912855 .

בברכה ונטה בע"מ

מחפשת ונטה לתקרת רביץ למקלחת קטנה

שלום אתי

להתקין בתקרה ונטה מדגם  100SG שאותה ניתן לרכוש באמצעות אתר האינטרנט של חברת ונטה. בברכה ונטה בע"מ

שלום, אני צריכה לאוורר חדר אמבטיה ושרותים (באותו חדר). גודל 2 על 2.5 מטר. יש חור בתקרה שמתאים לונטה מדיירים קודמים. קוטר בערך 20 ס"מ (לא מדדתי). מעל התקרה יש גג רעפים (יש חלל בין התקרה לגג. מה כדאי לעשות? ונטה חלתוך הגג? ונטה עם צינור שיוצא מעל הגג? אפשרויות אחרות? תודה

שלום ענבר

על מנת לייעץ אני מציע שתתקשרי למנהל אזור הצפון של חברת ונטה , אבנר לונדון טל. 0547912855 ותעני ברצון. הערה את חייבת למדוד את קוטר החור על מנת להתאים ונטה מתאימה. עם מעל התקרה יש חלל אין צורך ולא כדאי להעביר צינור מעל הגג. הגג אינו אטום לגמרי והחלל מעל התקרה מספיק על מנת לפזר את האוויר היוצא מהשרותים

בברכה ונטה בע"מ

בהמשך לשאלתי – אני מדבר על ונטה בקיר "6 שתחליף את הקיים עכשיו. מה ההבדל בין סוגים שונים אם בכלל יש הבדל

שלום אלי

הונטה האיכותית ביותר היא ונטה מדגם  150SG , בקוטר "6 , היא מצוידת במיסבים כדוריים בעוד שאחרות מצוידות במיסבי החלקה, אתה יכול לרכוש את הונטה מדגםם 150SG באמצעות אתר האינטרנט של חברת ונטה. על מנת לרכוש את הונטה אנא לחץ כאן .

בברכה ונטה בע"מ

הי! באמצע בנית בית חדש. הקבלן לא מוכן לעשות ונטה בפועל בחדר אמבטיה במרתף ובעליית גג רק הכנה חשמלית. איזו הכנה חשמלית נדרשת? מתג הפעלה ושקע? אם כן, באיזה גובה ומיקום השקע? במקום שבו אמורה להיות הוונטה עצמה בחדר (מקום יציאת התעלה)? והאם שקע רגיל או כח? תודה מראש! מירי. נ.ב. אם זה משנה לענין, חדרי האמבטיה הנ"ל יהיו ללא קיר חיצוני, נצטרך להעביר תעלה דרך החדר הסמוך.

שלום  מירי

על מנת ליעץ איזו ונטה להתקין יש לדעת מס' פרטים נוספים כגון , מידות החדרים במרתף ובמקלחת, איך בנויה עלית הגג, ומה אורך הצינור דרכו יש להעביר את האוויר, הונטות הן חד פאזיות , יש להכין קו חשמל עד מיקום הונטה. לשם יעוץ וקביעת דגם הונטה הנדרשת אנא פני למנהל אזור ירושלים של חברת ונטה , אביב יצחקי טל. 0547912853 ותעני ברצון

יש לי ונטה בחדר אמפטיה שפועל בעזרת חוט, מעונין להחליף לחדש, כי מרעישה. האם ניתן לקנות ונטה 6 צול מופעלת על ידי חוט

שלום מרסל

יש לחברת ונטה מכשירים טובים מאוד בקוטר "6 לאוורור חדרי אמבטיה ושרותים. לדעתי אין צורך בחוט דבר שעלול להתקלקל לעיתים קרובות, אני מציע מכשיר טוב מאוד בקוטר "6 אשר הפעלתו נעשית על ידי הדלקת התאורה באמבטיה. המכשיר הוא ונטה מדגם "ונטה  150SG " עם אחריות לחמש שנים . ההתקנה קלה . (חיבור החשמל יעשה על ידי חשמלאי מוסמך). אפשר לרכוש את הונטה בהנחה גדולה באמצעות אתר האינטרנט של חברת ונטה . אם רצונך לרכוש את הונטה מדגם 150SG אנא  לחץ כאן ,

בברכה ונטה בע"מ

אני בתהליך בניית בית חדש ויש לי שני חדרי מקלחת\שירותים. החדרים עצמם לא גדולים אבל התקרה גבוהה. אשמח לקבל ייעוץ על מנת להתאים את הוונטה הנכונה.

שלום דגן

במידה ויש קיר חיצוני אני מציע ונטה מדגם 150SG , הונטות צריכות להיות מותקנות רחוק ככול האפשר ממי מקלחת זורמים, קוטר הונטה "6 (150 מ"מ) , ההתקנה פשוטה ביותר. במידה ואין קיר חיצוני יש להתיעץ עם מנהל אזור המרכז של חברת ונטה אביב יצחקי טל. 0547912853 ותענה ברצון. במידה ורצונך לרכוש את הונטה מדגם 150SG ,שתי יחידות באמצעות אתר האינטרנט של חברת ונטה אנא לחץ כאן .

בברכה

ונטה בע"מ

שלום, יש לי אמבטיה עם שרוצים בגודל 3x3 בלי חלון. אשמח לדעת איזה ונטה מומלצת והיכן אני יכולה לרכוש. תודה דורית

שלום דורית

באם יש באמבטיה קיר חיצוני הונטה הטובה ביותר  להתקנה היא ונטה בקוטר "6 (150 מ"מ) מדגם "ונטה 150SG , ההתקנה פשוטה, מהצד החיצוני יש להתקין תריס אל-חוזר, אשר נפתח עם הפעלת הונטה ונסגר עם כיבוי הונטה. אפשר לרכוש את הונטה מדגם 150SG באמצעות אתר האינטרנט של חברת ונטה . על מנת לרכוש את הונטה אנא לחצי כאן .

בברכה ונטה בע"מ

יש לי חדר אמבטיה ושירותים ביחד בגודל כ-6 מטר מרובע איזה וינטה מתאימה

שלום חורי

הונטה המתאימה ביותר במידה ויש לך קיר חיצוני היא ונטה מדגם 150SG בקוטר "6 (150 מ"מ) ועם 5 שנות אחריות , בצד החיצוני יש להתקיןתריס אל-חוזר "6 .את הונטה והתריס אל-חוזר אפשר לקנות באתר האינטרנט של חברת ונטה. אם רצונך לרכוש ונטה מדגם 150SG אנא לחוץ כאן ועל מנת לרכוש את התריס האל-חוזר "6 אנא לחץ כאן.

בברכה ונטה בע"מ

מעוניין במפוח צנטריפוגלי קווי לחדר אמבטיה עם שרותים ללא חלון. אורך 2.5 רוחב 1.5 גובה 2.6. הותקנה תעלה 6 אינץ אורך 5 מטר. כמו כן יש שרותי אורחים גודל סטנדרטי גם שם קיימת תעלה 6 אינץ. חשוב שהמפוח יהייה שקט ויאפשר הוצאה וגם כניסה של אוויר. שאלתי, מה המוצרים המתאימים לתנאים שציינתי. בתודה מראש ושאלה בנושא חימום, האם מחמם קוורץ מתאים לאמבטיה ואם כן איזה דגם שלכם מתאים.

שלום קובי

מפוח צנטריפוגלי קווי או צנטריפוגלי  אינו יכול להיות דו-כיווני בגלל מבנה הצנטריפוגה , לך מתאים מפוח צנטריפוגלי קווי מדגם IL150 , שקט ועוצמתי. אתה יכול להתקין אותו על הקו באיזה מקום הנוח לך. קל להרכבה והתקנה. אפשר לרכש את המפוח מדגם  IL150 גם באתר האינטרנט של חברת ונטה . לרכישת המפוח באתר האינטרנט של חברת ונטה אנא לחץ כאן . בקצה הקו בצד החיצוני יש להתקין תריס אל-חוזר "6.

לרכישת התריס אנא לחץ כאן.

בברכה ונטה בע"מ

שלום אני משפץ את חדר האמבטיה (שירותים ומקלחת ) גודלה 3.30X1.60 וללא חלונות מה הפתרונות ולמי ניתן לפנות ?

שלום בן

באם יש לך בחדר האמבטיה קיר חיצוני הונטה הטובה ביותר להתקנה היא ונטה מדגם  150SG  בקוטר "6 (150 מ"מ). יש להתקינה כמה שיתר רחוק מזרם המים. קלה להתקנה ואפשר לרכוש את הונטה מהדגם 150SG באמצעות אתר האינטרנט של חברת ונטה . על מנת לרכשה אנא לחץ כאן 

בברכה ונטה בע"מ

זקוק לוונטה לחדר אמבטיה. יש הכנה של צינור 4 צול. בתיקרה

שלום משה

לחדר אמבטיה אנו ממליצים תמיד על ונטה בקוטר "6 , אם יש באפשרותך להגדיל את הפתח ל- "6 רצוי מאוד. ההמלצה תלויה באורך צינור האוורור, באם זה מיידית לגג אני ממליץ על ונטה 100SG המצוידת במיסבים כדוריים ומתאימה להתקנה אנכית בתקרה. במידה והצינור ארוך ממטר אחד, אני ממליץ על ונטה מדגם "ונטה טורבו 1700 " המצוידת במאיץ צנטריפוגלי המסוגל להעביר אוויר דרך צנרת ארוכה. את שני הדגמים אתה יכול לרכוש באמצעות אתר האינטרנט של חברת ונטה . על מנת לרכוש את הונטה מדגם " 100SG " אנא לחץ כאן, באם רצונך לרכוש את הונטה מדגם "טורבו 1700" אנא לחץ כאן.

בברכה ונטה בע"מ

אנחנו בקומה אחרונה . ישנם אמבטיות משותפות עם שרותים ללא חלון . איורור ונטה קטנה אינו מספיק . האם יש אפשרות להוציא מפוח או איוורור נוסף . כמו כן ישנם בבניין ארובות איורור.

שלום אירית

על מנת לתת יעוץ חייבים פרטים נוספים מהוא גודל האמבטיות , מידות החלון וכו', אנא פני למנהל אזור הצפון של חברת ונטה ותעני ברצון. אבנר לונדון 0547912855

בברכה ונטה בע"מ

שלום מדובר ביח דיור במרתף עם חצר אנגלית. חדר האמבטיה בגודל2*2 ללא חלון וסמוך לממד. לממד חלון חיצוני. הבית בשלב סוף הבניה. כרגע עושים פתח איוורור לממד. אין גם הכנה לונטה באמבטיה מבחינת חשמל וכד. כדי להגיע מהאמבטיה לחצר האנגלית צריך לחצות כל הממד המשמש חדר שינה. זה תקני ? מספיק ? איך בכל זאת לאוורר את חדר האמבטיה ? תודה

שלום משה

אין בעיה בחציית הממ"ד(חדר שינה) יש לעשות חור "6 (150מ"מ) בחלק העליון של הקיר הגובל עם חדר השינה להעביר צינור גמיש "6 מהאמבטיה דרך חדר השינה להעביר אותו צמוד לתקרת חדר השינה (בזווית) להתקין מפוח צנטריפוגלי קווי "6 של ונטה, שישאב מתוך המקלחת אל החצר האנגלית, ולכסות את הצינור והמפוח עם סגירת גבס יפה דקורטיבית. את כול האביזרים אפשר לרכוש באתר האינטרנט של חברת ונטה . ההתקנה מאוד פשוטה. חיבור החשמל יעשה על ידי חשמלאי מוסמך . החיבור החשמלי יעשה עם מפסק התאורה של האמבטיה.

על מנת לרכוש את "מפוח קווי מדגם IL150 של חברת ונטה אנא לחץ כאן .יש אפשרות לרכוש גם את הצינור הגמיש "6 וגם רשתות פלסטיותדקורטיביות לפתחי היניקה והפליטה של האוויר .

בברכה

ונטה בע"מ

האם קיימת ונטה שמגיעה בקו 0 עם הקיר ולא בולטת ממנו? תודה.

שלום אסתי

לאיזה מטרה? קיימים מפוחים צנטריפוגלים קווים שאפשר להתקינם בקו ישר עם הקיר, אבל צריך לדעת היכן המיקום של הונטה או המפוח.

ליעוץ אנא התקשר למרכז השרות של חברת ונטה , 089207004 שלוחה 720 ותעני ברצון .

בברכה ונטה בע"מ

יש לי חדר מקלחת שירותים של 4.5 מטר, הקבלן התקין לי צינור באורך 4.5 מטר ליציאה. הוא טען שונטה CF200 תעבוד מצויין. בחנות אמרו שבאורך כזה חייב מפוח אויר טורבו 1700. אשמח שתעשו לי סדר בבלגן

שלום אלון

שני המכשירים גם ונטה מדגם CF200 וגם ונטה טורבו 1700 "יעשו " את העבודה. שניהם ונטות עם מנוע צנטריפוגלי המסוגל להעביר את האוויר דרך צינור ולהתגבר על הלחצים הקיימים בזרימת האוויר דרך צנרת.

אני ממליץ על ונטה מדגם "ונטה טורבו 1700 " בגלל יכולת להתגבר יותר טוב על לחצים בזרימת האוויר.היות וההתקנה מאוד פשוטה אתה יכול לרכוש את הונטה באמצעות אתר האינטרנט של חברת ונטה. באם רצונך לרכוש את הונטה מדגם "טורבו 1700 " אנא לחץ כאן.

בברכה

ונטה בע"מ

שלום רב התקלקל מכשיר הוונטה בתקרת חדר האמבטיה ואני רוצה להחליפו .חשמלאי יתקין אותו.אני מבקשת לדעת מה עלות המכשיר. תודה

שלום נילי,

על מנת לייעץ צריך לדעת איזה ונטה היתה מותקנת שם . אנא פני למרכז שרות לקוחות של חברת ונטה טל.089207004 ותעני ברצון .

בברכה ונטה בע"מ

0
    0
    העגלה שלך
    העגלה שלך ריקה