fbpx

  שאל שאלה חדשה:


  חפשו אותנו בפייסבוק

  שאלות ותשובות

  בחר שאלה לפי:

  שאלות להעתקה

   

  שלום רב, ברצוני לדעת האם יש המלצות אוורור של מספר החלפות אוויר בשעה עבור חלל של בריכה טיפולית מחוממת ומקורה בנפח של כ 300מ”ר. ומהי הונטה המומלצת? תודה מראש, גל.

  אני מבין שהתכוונת שהנפח 300 מ”ק ולא מ”ר. באיורור בריכה יש צורך להתחשב במס’ מרכיבים כמו פליטת כלור במידה והחיטוי נעשה עם כלור, בדרך כלל יש צורך בכ-30-40 החלפות אויר בשעה, אפשר לעשות זאת באמצעות מאוורר ארגז עם תריס אל-חוזר, או באמצעות מפוח המכניס אויר פנימה , על מנת לתת יעוץ יש צורך במס’ פרטים נוספים כמו האם הבריכה נמצאת בתוך מבנה קשיח , או האיוורור יהיה מתוך מבנה מנופח, האם יש קירות חיצוניים וכו’.

  בתשובות לשאלות ראיתי שהוזכר מפוח צנטריפוגלי קווי דגם RS 150. אני לא רואה דגם כזה אלא רק JH 150. האם אפשר לקבל את המפרט של ה RS 150 ןמה ההבדל בינו לבין ה JH 150.

  אין הבדל בין מפוח צנטריפוגלי קווי בקוטר “6 יש דגם 150 JH שהוא זהה במפרט עם 150 RS שני הדגמים בעלי ספיקת אויר זהה, וכן המפוחים זהים, פשוט החלפנו ספקי חומרי גלם לכן ההבדל שני הדכמים מתאימים לאיוורור באמצעות צנרת . במפרט באתר ונטה מופיע הדגם 150 JH .

  ברצוני לבנות קולט אדים מוסווה בתוך ארון מעל הכיריים, ע”י התקנת מפוח חזק שמתחתיו פילטר רשת לשומן ופילטר פחם פעיל. טרם הוחלט אם האוויר ישוחרר חזרה מעל הארון או ייצא החוצה. מעיון בתשובות באתר אני מבין שיש שתי אפשרויות למפוח ושאלתי מהי העדיפה למקרה זה – מפוח צנטריפוגלי צירי JH150 או מפוח צירי 7.5R . בכל מקרה האם ניתן להתקין להם מפסק בעל בקרת מהירות? תודה

   

  לשם בנית מערכת איוורור המכילה פחם פעיל יש צורך במס’ פרטים נוספים, כגון מידות הקולט , האם המטבח פתוח לחלל הבית או המטבח סגור ונמצא בחדר נפרד, לא קיים מפוח צנטריפוגלי צירי , יש מפוח צנטריפוגלי שיכול להיות מפוח צנטריפוגלי קווי, או מפוח צירי . בכל מקרה מפוח צירי לא מתאים בדרך כלל למטהל עם קולט אדים או מנדף, למנדפים אנחנו ממליצים בדרך כלל על מפוח צנטריפוגלי , או מפוח צנטריפוגלי קווי . לשם קביעת כמות הפחם הפעיל הנחוץ יש צורך לדעת את ספיקת האויר של המפוח בכל מקרה בכל שאלה אנא פנה אלינו ונענה ברצון ונענה על כל שאלה, נוכל גם ליעץ בכל תחום הקשור באיוורור

  במשרדי על שפת הים חלון מערבי פתוח לסערות החורף בכיוון מנוגד לאורור החוצה. האם יש מאורר עם שסתום החוסם את מעבר הרוח מהחוץ פנימה

  לשאלתך קיים תריס אל-חוזר הנפתח עם הפעלת הונטה או המאוורר, ונסגר עם הפסקת פעולתו. בזמן שהתריס הנ”ל סגור הוא כמובן סגור גם לאויר או זרמי אוויר הבאים מבחוץ

  האם קיימת ונטה בנויה מנירוסטה .

  לשאלה האם קיימת ונטה מנירוסטה , התשובה חיובית- בנויה לאיוורור בתנאים קורוסיביים

  אני צריכה ונטה טובה למיקלחון ושירותים יחד בערך שטח של 2מטר*2.9

  לשם יעוץ בנושא איוורור, אני חייב לדעת פרטים נוספים כמו: האם יש קיר חיצוני או חלון , האם האיוורור יעשה באמצעות ונטה שתתותקן בקיר, או ישנה תקרה מונמכת, מהיכן יכנס אויר טרי, פרטים אלה נחוצים על מנת להחליט האם צריך ונטה רגילה או מפוח .

  האם אתם מבצעים בדיקה למספר תחלופות אויר במפעל מזון?

  אכן אנחנו בצעים חישובים ומיעצים בכל הנוגע לאיוורור , להתקנת מאווררים, מפוחים וכד’

  אני מחפש ונטה שאפשר לחבר באמצע קו של 2″ לצורך איוורור ארון רעלים.

  אין ונטה בקוטר “2 , לא קיימת. הדרך היחידה היא לקחת מפוח צנטריפוגלי קווי בקוטר “4 ולעשות לו התאמה לקוטר הרצוי., גם זה לא בטוח שיעשה את פעולת האיוורור כי תהיה התנגדות לזרימת אויר בקוטר קטן כזה, על מנת למצוא פתרון לאיוורור , אנא פנה אלינו ונענה ברצון, כי צריך מס’ פרטים נוספים כמו , גודל ארון, להיכן מתנקז האויר הנשאב, מהיכן יכנס אויר טרי לתוך הארון וכד’.

  איזו וונטה מתאימה לאוורור חדר אמבטיה ושירותים בגודל 2 מ”ר גובה 2.30 במרתף ללא חלון. יש צינור 4″ באורך 12 מ‘ ?

  לאיוורור שרותים ואמבטיה , על פי הנתונים האלה מתאימה ונטה מדגם “ונטה טורבו 1700 ” . הונטה הנל מתאימה לאיוורור בצנרת ארוכה

  אבקש לקבל הצעת מחיר למאווריים ” 24. התקנה על קיר,כמות 10 יחידות. אודה לקבלת הצעה בהקדם!

  קיבלת במייל חוזר הצעה על מאוורר מדם סופה “24 לתליה על קיר. המאוורר הוא מאוורר איכותי בעל יכולת לאיוורור גבוהה הן לצורך איוורור תעשייתי והן לשימוש כ מאוורר גן בחצרות .

  יש לי ונטה(מפוח?)ישנה שלא עובדת ,מדגם טורבו ונטה 1700,החור שמוציא אויר החוצה צמוד להיקף המכשיר (בצד,במקום באמצע) .האם יש היום דגם כזה(עם חור בצד)?תודה.

  בודאי שקיימת ונטה נדגם “ונטה טורבו 1700” כמו שתארת עם פתח “4 שלא במרכז . ניתן לרכוש מכשיר איוורור זה אצל מפיצי חשמל מורשים לשיווק ונטה או אצלנו במחסן הלוגיסטי או במפעלנו. לשאלות בנושא איוורור או מפוחים או היכן לקנות אנא פנה אלינו לונטה ונענה ברצון.

  דרוש פתרון לשרותים ללא פתח אויר

  שלום אריק על מנת לייעץ בנושא איוורור שרותים אני צריך פרטים נוספים כגון גדל השרותים, לאן יפונה האויר הנשאב, מהו אורך הצינור שאלוי רוצים לנקז את האויר , אנא פנה אלינו ונענה ברצון.

  מבקש להזמין ייעוץ עבור ונטת מטבח ו ממ”ד

  אל מנת לקבל יעוץ בנושא איוורור כתוב לנו מהיכן אתה ונשלח אליך יועץ איוורור ממוחה, אשר ימליץ באיזה ונטה או באיזה מפוח להשתמש על מנת לקבל איוורור אופטימלי הן למטבל והן לממ”ד.

  אני מתכנן בית שבו יש קמין בסלון. הייתי רוצה להעביר את החום משם לחדר השינה. החדרים לא צמודים. איך כדאי לתכנן תעלת אויר עם מפוח בשביל זה? הייתי שמח גם לשמוע כל רעיון אחר להשגת המטרה.

  על מנת לייעץ אני צריך מס’ פרטים נוספים כמו: היכן בבית ממוקם הקמין, לאן אתה רוצה להעביר את החום, האם קיים איוורור בסלון או בחדרים , וכ’

  ברשותי מחסן המכיל עשבי טיבול ותבלין. גודל המחסן 70 מ”ר וגובהו 3 מ’ מה ספיקת האוויר המומלצת לאוורור המחסן ומה המפוח המומלץ. האם יש דרישות של משרד הבריאות או המוסד לבטיחות וגהות לגבי קצב החלפות האוויר הנדרש?

  על מנת לייעץ בנושא זה אני חייב מס’ פרטים נוספים כמו: האם צריך לסלק לחות, האם לחות האויר גבוהה, ממה בנוי המחסן , בידוד קירות וגג וכו’.

  שלום רב ,קיבלתי מהקבלן דגם venta type:SFL 100-230V-50HZ 15W הותקן בחלק עליון של מטבח בגודל 3X 5 אבל הוא חלש מאוד לדעתי השאלה?איזה גודל אני צריך,אם ניתן להשתמש בפתח הקיים בקיר ללא שבירה נוספת ע”י מתאם בניהם וכמה זה עולה??? או ניתן לקבל הנחה על החזרת הדגם הזה. בתודה מראש!!!!!

  הדגם המוזכר אינו מתאים כלל וכלל למטבח , לא מיועד למטבח, ובודאי אינו מאוורר מטבח, אתה חייב לתת מס’ פרטים נוספים כמו” פתח האיוורור באיזה מרחק נמצא מהכיריים, האם האיוורור יעשה דרך פתח חיצוני או ברמצעות צינור וכו’.

  קנינו דירה חדשה. אנחנו צריכים 2 ונטות: אחת לשירותים ואחת לאמבטיה ושירותים. האויר יוצא דרך הונטה לפיר בתוך הבניין ומשם כ-12 מטר החוצה. הקבלן קונה ונטה t120 של elplast. האם זה מתאים ? אם לא, איזה דגם אצלכם זה מתאים? תודה רבה, ארז.

  אתם צריכים לגבי שני המקרים מפוח צנטריפוגלי מדגם CF200 עם שסתום אל-חוזר מובנה. זו היא ונטה מיוחדת המתאימה לאיוורור באמצעות צינור או איוורור לתוך פיר.

  הצינור מהשירותים שלי אלכסוני ולא מקביל לקרקע. היום יש לי שואב אוויר בעל חלק אחורי קצר מאוד (לעומת הדגם שמופיע באתר) ואין בעיה להתקין, הדגם שמופיע באתר, בגלל האורך של החלק האחורי לא ניתן להתקנה. האם יש עוד דגמים בעלי חלק אחורי קצר?

  מה שמופיע באתר – זה מה שיש, אך אולי אפשר למצוא פתרונות אחרים לאיוורור באמצעות מפוח חיצוני או מפוח צנטריפוגלי קווי.

  הרחבתי שירותים והוספתי מקלחון. עשינו תקרת גבס ובתוך שרוול 4”. בקצה השני של שרוול הרכבתי תריס שנפת בלחץ אוויר. ונטה 4” 11W לא מספיקה. (לא פותחת את התריס). ראיתי דגמים 19 ו-20W. יש דגמי טורבו.שמעתי בחנות שיש עם לגרים ובלי. איך לבחור ונטה מתאימה לחיבור תקרתי והספק מקסימלי. איזה דגם מומלץ שגם לא יותר מדי יקר? איזה ונטה שווה לקנות ושל איזה חברה.

  מאוורר צירי- ונטה רגילה אינה יכולה להעביר אויר דרך צנרת ארוכה , בגלל התנגדות לזרימת אוויר בתוך צנרת, אתה צריך ונטה דגם טורבו כמו CF200 או CF100 או ונטה טורבו 1700 או אפילו מפוח צנטריפוגלי קווי , כאמור ונטה “רגילה” אינה יכולה לעזור.

  על מנת לאוורר מחסן שנמצא בחניון (1-) בגודל 2X3מטר בגובהה 3 מטר. איזה מאווררר אני צריך ? איזה דגם ? אציין גם שישנה לחות גבוהה במחסן. תודה מראש, אודי

  מחסן בנפח של 18 מ”ק אפשר לאוורר בקלות עם מפוח צנטריפוגלי קווי או מאוורר תעשייתי אחר, בכל אופן חסרים מס’ פרטים על מנת שנוכל ליעץ בנושא איוורור , כמו האם יש פתח לקיר חיצוני, מהיכן ישאב האויר הנכנס ולאן יפלט.

  במבטח שלי קיים מאוורר בלי תריס אל חוזר והצנרת משמשת גם להוצאת אוויר ממיבש כביסה. כאשר המפוח כבוי האוויר החם מהמיבש נכנס למטבח. האם מפוח Turbo CF 100 יכול להתאים ולמנוע כניסת אוויר החוזר כפי שתארתי?

  לא!! אין לחבר מייבש כביסה עם מאוורר או מפוח של חדר אחר. לא מומלץ אף פעם לחבר שני מפוחים או שתי ונטות לצנרת אחת בודאי לא מטבח או שרותים לונטה אחת. לשם איוורור תקין יש לחבר כל חדר עם מפוח או ונטה או כל מתקן איוורור עם צנרת או תעלה נפרדת !

  באיזה גובה יש למקם קולט אדים מעל הכיריים במידה והקולט בעוצמה בין 800-1000

  בדרך כלל מתקינים ונטה למטבח או מפוח לשאיבת אדי בישול בכ- 60 ס”מ מעל הכיריים , לא הבנתי את המספרי מה הם מבטאים? על מנת לאורר או לינוק מטבח באם הכוונה לספיקת אויר המספרים נמוכים מאוד, , איוורור מטבח צריך להיות עם ספיקות אויר יותר גבוהות.

  אני מחפש ונטה לחדר הנעה בשביל שתשאב לי את הגזי פליטה שיוצאים מהמנוע אל מחוץ לחדר הנעה החוצה

  צריך ונטה מדגם “פנל “20 ” על מנת לתת עצה אני צריך מס’ פרטים נוספים ,איזה שטח איוורור אתה צריך מה נפח החדר הדורש איוורור , האם יש אפשרות להתקין מפוח צירי על הקיר , האם יש קיר חיצוני וכד’

  אני צריך וונטה לשאיבה ע”ג חלון זכוכית שגודלו 60-45 ס”מ מה המוצר המתאים לי ? איך אני מבצע התקנה ע”ג חלון זכוכית ? מאיפה אני רוכש (איזור תל אביב)

  הונטה המתאימה ביותר לאיוורור להתקנה על חלון זו היא ונטה מדגם “ונטה 200SX ” , אבל הדבר תלוי גם בגודל החדר אותו יש לאוורר.

  אני מתקין קולט אדים במטבח עם צינור שרשורי שיוצא החוצה. רק שהצינור הזה הוא ארוך למדי (כ10 מטר) וכן יש באמצע כמה פיתולים. אני מעוניין להושיב איפשהו באמצע מפוח צירי בנוסף לקולט עצמו בשביל “לעזור” לאדים והעשן לצאת החוצה. הקטע הוא שאינני מעוניין בעוד לחצן של הדלקה בשביל המפוח הזה. לכן אני שואל האם יש דרך להתחבר לתוך הפיקוד של הקולט עצמו, כך שבכל פעם שאני אלחץ על הכפתור הדיגיטלי של הקולט (או כשהקולט יפעיל את עצמו – יש אופציה כזאת) גם המפוח החיצוני יתחיל לפעול. אגב בקולט עצמו יש גם כמה אופציות של עוצמות. אז צריך לקחת בחשבון איך זה אמור להשפיע על המפוח.

  התכנון גרוע בגלל קוטר הצינור וכן בגלל אורכו, יש צורך לבצע שינויים משמעותיים במערכת , יש צורך במפוח צנטריפוגלי ולא במפוח צירי , יש צורך להגדיל את הקוטר הצינור על מנת לייעל את עבודת המפוח, וכו’.

  יש לי דירת מרתף בחדר אחד יש חלון ומזגן ובחדר השני מזגן בלבד , קיים צינור 4″ מאיזור החלון לחדר ללא חלונות – כיצד להכניס / להוציא אוויר טרי מהחדר?

  רצוי להתקין מפוח צנטריפוגלי קווי להכנסת אויר טרי על מנת ליצור איורור מאולץ בחדר ללא חלונות אך צריך להיות זהיר על מנת לא “להוציא ” את האויר הממוזג בקצב מהיר מדי.

  ברשותי וונטה בת חמש שנים,דגם 6 אינטש לקיר, לאחרונה הכנפיים מחליקות על הציר והמאוורר מתחיל לחרוק, הציר עגול ללא שגם. האם יש תקווה?

  שלום אליעזר ראשית יש תקווה, אני חייב לדעת מס’ פרטים נוספים כמו האם הונטה היא מתוצרתנו דהיינו מונטה בע”מ ממפעלנו בכרמיאל, או זו היא ונטה לאיוורור תוצרת אחרת, בכל מקרה באם קיימת בעיה של החלקה על הציר, יש לפרק את הונטה ולהעבירה אלינו ומחלקת השרות של ונטה , המטפלת בכל מתקני האיוורור תתקן את הונטה ותחזיר אותה אליך פועלת ועובדת. אנא חזור אלינו בכל בעיה ונענה לך ברצון . בברכה רפי פרידלנדר 0547912850 ונטה בע”מ

  אבד לי בורג של החלק שמקשר שגורם למאוורר לזוז ימינה או שמאלה (מתחת למנוע) רציתי לדעת היכן אוכל להשיגו.

  בורג של המאוורר אפשר להשיג אצלנו , אני מבין שזה מאוורר מדגם מאוורר גן , או הכוונה לונטה אחרת לצורך ברור אנא התקשר אלינו.

  המטרה: לאוורר המטבח מריחות הנובעים מבישול, טיגון ו/או אפייה. שטח המטבח: כ – 10 מ”ר, בסמוך אליו מזווה בשטח של כ- 2 מ”ר. גובה הדירה 2.8 מ’. למטבח עצמו אין חלון, אך הוא פתוח וצמוד לפינת אוכל שלה חלון במידות 2.4/1.5 מ’. הדירה בקמה עליונה. גג המבנה, גג שטוח. בתקרת המזווה מותקן צינור העולה מעל הגג בקוטר 8″. הכוונה לעשות שימוש בצינור הנ”ל לצורך האוורור. מבקש המלצה לפיתרון ועלות כספית.

  שלום , יש צורך במס’ פרטים נוספים עלמנת לתתת פתרון אידאלי, כמו מה הוא גובה צינור האיוורור, פתח היניקה שלהצינור האם הוא מעל הכיריים או מקום הבישול , עקרונית ישנו פתרון מצויין לאיוורור על יד מפוח צנטריפוגלי קווי שיותקן על הגג ופתח היניקה של המפוח יחובר באמצעות צינור לפתח של הצינור .

  שלום,אני אשמח לקבל הסבר איך לחבר ונטה דגם מיני 4” עם השהייה לחשמל (איזה צבע לאן הולך),כל עבודות חשמל אני עושה לבד בבית. תודה.

  על מנת לחבר את הונטה “4 עם השהיה או כל מערכת של ונטה המותקן לו מערכת השהייה יש צורך בחיבור הונטה כרגיל עם מפסק רגיל , ובנוסף יש להעביר קו חי פאזה נוספת שעוקפת את המפסק ומחוברת ישר לכרטיס ההשהיה.

  אנו נמצאים בשלבים של בנית דירתנו ואנו צריכים לעשות את כל התיכנונים והחורים לאיוורור בשלב זה ולכן אנו זקוקים לעזרתך בבקשה . קראתי בעיון רב את שלל השאלות בפורום ועדיין יש לי כמה שאלות ברשותך. לגבי השירותים והמקלחת: שירותים(1.8X1) והמקלחת(1.8X1.9) נמצאים אחד צמוד לשני עם קיר משותף. שניהם מתאוורירים דרך מרפסת שירות שנושקת לשניהם. מהמלצותך נראה כי ניתן להשתמש במפוח צינטרפוגלי 6 בודד (דגם RS150 ו-JH150) עבור השירותים והמקלחת. איך נעשה החיבור בפועל?: מבחינה טכנית: מפוח זה יכול לקבל פיקוד גם מהמפסק בשירותים וגם מהמפסק בבמקלחת? מבחינה מכנית:האם אני יכול למקם את המפוח במרפסת השירות ולחברה עם צינור שרשורי לאמבטיה ועוד צינור שרשורי לשירותים? באופן חיבור זה ריח מהשירותים יכול לעבור לאמבטיה אם הונטה סגורה? האמבטיה תיהיה עם תיקרה מונמכת, האם עושים פשוט חור בתקרה ואליו מחברים את הצינור השרשורי מהמפוח? מפוח צינטרפוגלי 6 מספיק חזק? אם כן, מה קוטר החור בקיר שאני צריך להכין? לגבי המטבח: האם התקנה של קולט אדים עם חיבור לאיורור החוצה הוא מספיק? האם מנוע חזק מספיק של הקולט יעשה תעבודה כמו שצריך?

  לשם קבלת יעוץ וביקור ללא תשלום כמובן אנא פנה אלי בשעות העבודה לטלפון0547912850 ואענה לך ברצון על כל השאלות. בכל אופן בשום מקרה אין לחבר שרותים ומקלחת שהם נפרדים, לונטה אחת משותפת

  כיצד מפרקים את הכיסוי העגול של ונטה בקיר מטבח לצורך ניקוי מודל ישן 7.5 חד כווני

  האם מדובר בכיסוי חיצוני או פנימי? לצורך ניקוי רצוי לפרק מביפנים לפתוח הברגים המחזקים את כל הונטה כולל המנוע ולנקות על ידי ניגוב עם מטלית עם חומר מסיר שומנים, לא לטבול !!!

  רציתי לדעת האם אפשר לאוורר חדרון (כ-2 מ”ר) פנימי בדירה, שבו נמצא ארגז צרכים של חתול? אין לחדרון חלון כלשהו וכל הקירות פונים לתוך הדירה.

  הדרך היחידה הוא להרחיק את האויר הרע אל מחוץ לדירה. יש לעשות חור בקוטר “4 (100 מ”מ ) להתקין מפוח מדגם JH100 ולחברו עם צינור גמיש אל מחוץ לדירה, רצוי לאחר התקנה לכסות את הצינור עם תעלת גבס, לצורך יעוץ נוסף נא להתקשר לטלפון 0547912852 אבישי ותענה ברצון

  ברצוני לאוורר חדר מקלחת בנפח 17 מ”ק. בחדר יש הנמכת תקרה מגבס . צידה השני של תקרת הגבס הוא בחדר הכביסה הסמוך(בוידם). שם יש מייבש כביסה המחובר בעזרת צינור שרשורי לפתח 4″ בקיר החיצוני. האם ניתן להתקין מפוח קווי בסמוך לפתח החיצוני ולחבר איליו גם את המייבש וגם צינור מחדר המקלחת? איזה מפוח נדרש? איך מפצלים את הצינורות? איך רצוי לחבר את ההפעלה החשמלית?

  בדרך כלל לא רצוי לחבר מייבש ומערכת איוורור ביחד רצוי לפצל ביניהם. אך אם זה ברירת מחדל, יש לקחת מפוח קווי “6 מדגם JH150 ולחבר אותו עם צינו שרשורי (תוצרת ונטה ובשום אופן לא שרשורי של מכונת כביסה) ולחבר כדלהלן: 1. פתח בתקרת הגבס בקוטר”6. 2. לחבר אליו רשת פלסטית “6. 3. לחבר לתריס צינור שרשורי “6 ולחבר אותו בצד שני לפתח היניקה של המפוח. לחבר לפתח הפליטה של המפוח צינור שרשורי “6 ובצידו השני למפצל “6 T ל-“4. 4. צידו האחד יחובר לצינור המייבש “4השני של “6 יחובר לתריס אל חוזר פלסטי “6 אשר יחובר בצידו החיצוני של הקיר,

  האם ידוע לכם מהו גודל הפתח בקיר חיצוני שעליי להכין עבור קולט אדים (4 / 5 או 6 צול)? ואם יש בחברה את הצינור והמתאמים לחיבור קולט אדים.

  הדבר תלוי בגודלו של קולט האדים, במפוח היונק(כמו ספיקת האורי של המפוח, סוג המפוח וכו’ בכל מקרה תמיד עדיף פתח גדול מ- “4 , קוטר “6 הוא קוטר מינימלי לקולט אדים ביתי.

  יש לי הרגשה שהונטה בחדר האמבטיה מפסיקה את פעולתה לאחר זמן קצר מאוד. ניקיתי את הרשת החיצונית וזה לא משפיע כלל. האם יש זמן סביר ?

  אני מניח לפי השאלה שזאת ונטה מתוצרתנו והיא עם טיימר. במידה והונטה מצויידת בטיימר אזי אפשר לכוון את זמן פעולתה על ידי כיוון הטיימר, בדרך כלל הטיימר יוצא ממפעלנו כאשר הוא מכוון לעבודה של כ- 5 דקות לאחר כיבוי האור .

  שלום, אני מחפש פתרון לאוורור חדר שירותים וחדר אמבטיה הסמוכים אחד לשני. הם היו בעבר פתוחים כלפי חוץ ולאחר סגירת מרפסת הקבלן יצר לי מבנה צינורות כדוגמת האות F בקוטר 6 צול. בשני הקצוות של ה F מונחים מאווררים אשר דוחפים אויר החוצה לעבר בסיס ה F אשר פונה החוצה לאויר החופשי. פתרון זה אינו מספק כלל, הוא רועש מאד וספיקת האויר נמוכה וגם כאשר קניתי מאוור ונטה (מדגם S או מיני – איני זוכר בדיוק) המצב לא השתפר משמעותית. האם יש פתרון יעיל ושקט יותר?

  המאוורים ששמת , לפי התאור שלך, אינם מתאימים, על מנת לקבל אפקט טוב של איוורור עליך להתקים קרוב לפתח היציאה , או על הקו במקום שתרצה, מפוח צנטריפוגלי קווי “6 מדגם RS150 , או דגם JH150 , יש להתקין מפוח אחד בלבד לשני המקומות, כמובן שיש להתקינו בתוך הבית ,(במרפסת) ככה שישאב את שני המקומות כאחד. החשמלאי צריך לחבר אותו ככה שיתחיל לפעול כאשר מדליקים את אחד החדרים, או את השרותים או את המקלחת, – החיבור פשוט ביותר , מפוח צנטריפוגלי קווי כמעט ואינו מרעיש אך מאוורר מצויין ויכול להתגבר על התנגדות לזרימה הקיימת בצינור. בכל שאלה אנא תפנה לטל. 089207004 שלוחה 20 ונענה לך ברצון על כל שאלה.

  למקלחת שלי בדירת קומות קומה אחרונה, יש חלון קטן כ 40*40 לפיר אוורור. גודלה של המקלחת כ2*2*3 איזהו וונטה כדאי לי להתקין בה. ?

  למקלחת בגודל הזה ישנה אפשרות להתקנה בחלון של מכשיר מסוג ונטב 7.5RX , זה מכשיר מיוחד להתקנה בחלון, מעבר לכך אני מציע התיעצות טלפונית , על מנת לברר מס’ פרטים נוספים כמו מה גודל הפיר , מה גובהו מהיכן תיהיה כניסת אויר וכו’ , אנא התקשר ל0547912850 ונענה לך ברצון

  אנו מצויים כעת בשיפוץ גדול בבית. במסגרת זו הוספנו חדר שירות צמוד למקלחת ילדים כך שאלמנט האיוורור נפגע. על מנת לשפר את האיוורור של המקלחת אשמח לקבל המלצתך. גודל המקלחת 2.1*2.5*2.65. תקרת חדר האמבטיה יצוקת בטון ומובילה לגג רעפים. ביקשתי מהקבלן שיקדח חור בתקרה חדר האמבטיה והא קדח חור 4″. מעיון בפורום שלך הסקתי כי עלי להגדילו ל- 6″ ומומלץ להתקין בחלל הגג מפוח צנטריפוגלי קווי 6″. כמו כן בכוונתי להאריך את הצינור ולהוציאו מבעד לרעפים עם כיסוי מתאים. אשמח לקבל חוות דעתך. האם אכן הבנתי נכון?. מה מידת הרעש הצפויה ממפוח זה כמה הוא עולה והיכן ניתן לרכוש אותו? כמו כן אשמח לקבל במידה ויש הוראות להרכבתו

  נכון , הבנת נכון , אך אין צורך להעביר דרך הרעפים שום דבר, ממליץ לא לגעת בגג. כל שעליך לעשות הוא להתקין את המפוח על גבי התקרה – מתחת לרעפים- פשוט להניח אותו שם האויר יצא דרך הרעפים כי רעפים אף פעם לא סגורים הרמטית לשאלות נוספות אנא חייג ל-089207004 שלוחה 20 והם יפנו אותך אלי

  מה קוטר האוורור המינימלי המומלץ כדי לסלק ריח טחב ממחסן מתחת לפני האדמה בשטח של 3X 2 מ”ר 1.75 מ”ר גובה ?

  נפח המחסן כ- 10 מ”ק , יש צורך בכ- 10 החלפות אויר בשעה , וזה בתנאי שאין אנשים שם ושהמחסן שימושו לאחסון בלבד. יש לזכור כי בהוצאת אויר יש צורך גם הכנסת אויר באותו הנפח ויש להשאיר או חריץ מתחת לדלת המחסן או לבנות לדלת המחסן רפרפת .

  יש לי ממד ש נמצא בו ראדון מעל התקן.800 יחידות. הומלץ לי להתקין בחלון ונטה שיחוף אויר פנימה. איזה מכשיר מומלץ בהנחה שנפח החדר הוא 36 מ”ק והמכשיר יעבוד 3 שעות ביום. תודה על תשובתכם asap

  ראשית 800 יחידות אינה כמות מסוכנת. שנית ,נכון יש להכניס פנימה לחדר אויר וליצור על-לחץ נמוך על מנת למנוע המשך פליטה. היות והמכשיר צריך לפעול שעות רבות יחסית, אנו ממליצים על ונטה דגם 7.5R להתקנה בקיר.

  אנו סובלים מריחות רעים שבאים מהחוץ וניתקעים בבית,ריחות של משהוא כימי או של פלסטיק שנישרף.שאלתי האם ניתן לסלק ריחות כאלה בעזרת ונטה.או ונטות במיוחד מהסלון ומחדר השינה. הריחות לא כל הזמן תלוי בכיוון הרוח.

  צריך לזכור שכאשר מוציאים אויר לא טוב מהבית, אויר טרי נכנס, השאלה עם האויר נכנס מבחוץ האם לא תכניס אויר לא טוב חדש או יכנס מאיזה פתח אחר אויר טרי ונקי, אנא פנה אלינו לטל’ 054-7912850 רפי , על מנת לקבל פרטים נוספים

  יש לנו קולט אדים אליקה ברוחב 60 ס”מ בגובה 70 ס”מ מעל כיריים. הקולט עובד כיום עם פילטר פחם ואינו יונק החוצה. מאחר ואינו יעיל כל כך אנחנו מעונינים לחבר את הקולט ליציאה החוצה. האם נידרש להוסיף מפוח שיגביר את היניקה. נראה לנו שכוח היניקה של הקולט לא חזק. (בפרסום רשום שאיבה 890 לחץ 380 )במידה וכן איפה ממקמים את המפוח. לקולט ניתן לחבר צינור שרשורי החוצה בקוטר 120 ממ דרך חור בקיר. ברצוני להוסיף שבמטבח יש מזגן שעשוי לעבוד תוך כדי הפעלת הקולט. מתקין המזגנים אמר שאם לא נשתמש בקולט ושאיבת השומנים, המזגן יסתם באדי שומן. מאידך כנראה שהפעלת הקולט בתוספת מפוח תגרום לבריחת קור? מה הפתרון האופטימלי המומלץ לדעתך? איפה ניתן להשיג צינור שרשורי מאלומינים בקוטר120 ממ? אני גר ברעננה

  על מנת לתת תשובה מקצועית ונכונה, יש לקבל ממך את מידות הקולט כן כיצד הוא בנוי ולאן יוביל צינור האיוורור, אנא התקשר ל- 089207004 ונענה ונייעץ לך ברצון, יש פתרון לעיניין,

  רכשתי ונטות בגדלים של 8 ו 6 צול מדגמי 150S ו 200S , וברצוני להפעיל אותם במשך רב שעות היממה. רציתי לדעת כמה זמן רציף ניתן להפעילם ללא הפסקה וכמה זמן יש להפסיק בין הפעלה להפעלה בכדי לשמור על הונטה. הערה 8 צול מיועדת לחדר שינה די חנוק וה 6 צול מיועדים לאמבטיה ולמטבח

  אתה יכול להשתמש בונטות מס” שעות ללא הפסקה , רצוי מס” שעות ביום לעשות הפסקה הונטות יעבדו לאורך ימים

  יש לי 2 שאלות בלתי תלויות אחת בשניה: 1. מעונין לאוורר חדר שרותים – עשיתי הכנה של צינור 4 צול לתיקרה שיוצא מתחת לגג רעפים, מעונין למקם ונטה מרוחקת “בתוך הצינור” או בקצה על הקיר החיצוני, ולא אחת שתהיה מותקנת בגג השרותים אלא מרוחקת, עבור מניעת רעש. האם יש פיתרון לנושא? האם יש ונטה כזו שגם יש לה טימר השהיה? 2. מעונין להתקין בקצה מרוחק של של צינור 4 צול שמחובר למיבש, ונטה שתסייע למשיכת האויר (מכיון שהאורך של צינור המיבש הוא כ 7 מטר). האם יש ונטה מתאימה שתעמוד גם בלחות שניפלטת מהמיבש? בתודה מראש על התשובה- מתקשה למצוא פתרונות ע”י בעלי מיקצוע.

  ונטה לשרותים ולמיבש כביסה |

  בשני המקרים יש להשתמש במפוח צנטריפוגלי קווי “4 מדגם JH100 . המפוח יציב מאוד ואפשר להניחו עד 10 מטר ממקום השאיבה, יש להתקינו על גבי התקרה מתחת לרעפים היכן שאתה רוצה, האויר “הרע” יצא והיות והרעפים לא סגורים האמטית אין בעיה של איוורור, המפוחים יחסית שקטים ויש לחברם באמצעות צינור גמיש “4 מחוזק בד, שאפשר לקנות בחברת ונטה, יש להקפיד שבחיבור המפוח לצינור יש למרוח במקום החיבור סיליקון ולהדק את המפוח לצינור הגמיש באמצעות אזיקון.

  בחדר ההסקה שברשותינו אין חלון אורור רק הדלת מסוג רפרפה החום היה בלתי נסבל כמו”כ חשמלאי אמר לנו שבמצב הזה כל מערכת החשמל יכולה להינזק לאחר יעוץ קדחנו חור 6 צול בכיוון השני של הדלת ברצוני לשאול איזה מכשיר מומלץ להתקין כי לאחר מעשה ישנם דעות הממליצות על וונטה וישנם דעות הממליצות על מפוח והאם יש הבדל ביניהם ?

  אורור חדר הסקה |

  לשאלתך , על מנת להמליץ יש צורך לדעת מס’ פרטים נוספים כמו נפח החדר , האם הכוונה שקדחתם חור ממול הדלת, אם זה ככה יש לחבר מפוח שיכניס אויר לחדר, במקרים אלה הטוב ביותר לעשות חור של “12 ולא של 6 ולהתקין ונטה שתוציא האויר החם החוצה ואויר טרי יכנס מבעד הרפרפה.

  שלום. שמי עידו ועל גג העסק יש לי חדרון קטן ברוחב 5 גובה 2 נפח 1(מטר) העשוי מפח. מהי הדרך הטובה ביותר להכניס אוורו לשם במיוחד בימי הקיץ החמים.?

  אוורור קופסה/חדר פח |

  חדר פח, כידוע, קולט חום רב מקרינה בעיקר בתקופת הקיץ, על מנת להוריד את הטמפרטורה יש צורך בתחלופת אורי כ- 30 פעם בשעה לפחות (כאמור בעיקר בקיץ), לשם כך יש להתקין ונטה מדגם 200S בקוטר “8 .על מנת לשאוב את האויר החם ולפלוט אותו החוצה, על מנת שלא יווצר תת-לחץ יש להתקין בצידו השני של החדרון רשת “8 שגם אותה יש לרכוש מחברת ונטה . ככה החדרון יהיה מאוורר במשך כל שעות היום . ממליץ להדליק את הונטה בשעה 9 בבוקר ולכבות בשעה 4 אחרי הצהרים , בשעות הקיץ .

  אני מעוניין להתקין מפוח לקולט אדים במטבח. נפח המטבח: 40 מטר מעוקב. קיים צינור של “6 באורך 6 מטר – המותקן אופקית. ביכולתי להתקין את המפוח באמצע התעלה או בסופה. אשמח לקבל המלצות.

  איוורור מטבח עם קולט אדים |

  להתקין מפוח קווי “6 מדגם RS-150 רצוי באמצע הצינור , אך אפשר להתקינו בכל מקום לאורכו של הצינור

  איך אני יודע איזה מפוח מתאים לי ? לדוגמא- אולם ייצור בגודל 40 מ”ר , או, מטבח בגודל 15 מ”ר, תודה.

  מפוח צירי |

  התאמת המפוח חייב להיות על פי נפח החדר או נפח האולם, ולא על פי השטח, יש גם לקחת בחשבון למה משמש החדר או האולם ואיזה פעילות ייצור יש שם, כדאי להתיעץ לפני החלטה, התקשר לטלפון 054-7912850 ותענה ברצון

  יש לי דירת סטודיו שגודלה 130 מ”ק – המורכבת משתי קומות של 65 מ”ק כל אחת המחוברות בגרם מדרגות כך שיוצרות חלל אחד. הקומה הראשונה היא גם חדר שינה. תיקון קטן – הקומה השניה היא 48 מ”ק ובסה”כ 113 מ”ק. 1. ברצוני להתקין ונטה בקומה הראשונה כך שתחליף את האויר בזמן שינה. איזו ונטה תתאים? 2. מכיוון שזהו גם חדר שינה, האם ישנה ונטה כזו שלא תרעיש בכלל? ואם כן תרעיש אז שזה יהיה רעש אויר מונוטוני בלבד? 3. האם ישנה אפשרות שרעשים מחוץ לבית לא יכנסו פנימה דרך הונטה? 4. היכן ניתן לרכוש?

  איוורור גלריה וחדר שינה |

  אם זה חדר שינה אני מציע ונטה מדגם 12RDK , הונטה גם דו-כיוונית דהיינו יכולה גם להכניס אויר וגם להוציא, והיא גם בעלת מפסק עם ווסת מהירות שפותר את בעיית הרעש, אפשר לרכוש גם בחנות המפעל שברמלה או אצל סיטונאי חשמל מובחרים, אנא התקשר לטל. 089207004 לשלוחה 20 ותענה ברצון .

  אני בונה בית פרטי 145 מ”ר * 3 מטר גובה הבית. מחפש מאורר / מפוח שיוכל לייצר תת לחץ בבית (דרך פתיחה חלקית של חלונות) ולהחליף את אוויר הבית מספר פעמים בשעה, בכדי לקרר את הבית בקיץ בשעות הקרירות של הערב.

  איורור בית |

  על פי הכתוב , ממליץ על ונטה מדגם 12RDK דו כיוונית ועם מפסק אלקטרוני עם וסת מהירות, על מנת לתת עצה טובה יותר יש צורך ביותר פרטים , אנא צור קשר איתנו ותקבל תשובה ברצון, טל. 0547912852

  אנו בונים יחידת דיור במרתף בית, ששטחו 40 מ”ר וגובהו 2.5 מ. מעוניין במפוח שיכניס אוויר מאולץ. 1. הבנתי שנדרשים לפחות 3 החלפות בשעה, האם נכון? 2. איזה מפוח שקט מומלץ? 3. האם יש מפוחים עם תריס הנסגר בעת כיבוי המפוח

  מפוח למרתף |

  במידה ויש אפשרות להתקין את המפוח על חלון ו/או קיר חיצוני נדרש מפוח בספיקת אוויר של מינימום 800 מק”ש , אנו ממליצים להתקין מכשיר בקוטר “12 בספיקת אויר מקסימלית של 1800 מק”ש עם מפסק זרם לוויסות מהירות. מפסק הזרם יאפשר להכניס כמות אוויר מתאימה ברמת רעש נמוכה .במידה וניתן להתקין את הונטה על גבי חלון זכוכית ו/או קיר חיצוני אנו ממליצים להתקין וונטה קוטר “12 , בספיקת אוויר מקסימלית של 1800 מק”ש , עם מפסק זרם מווסת מהירות עמ”נ לשלוט בכמות האוויר הנכנסת וברמת רעש נמוכה . כמות האוויר הנדרשת לדעתנו הינה : 800 מק”ש ( 8 החלפות אוויר בשעה ) . לדגם זה יש תריס אל חוזר חיצוני.

  יש לי עסק של גלידות בסיטונאות ,בחנות בקייץ יש כ-7 מקררי גלידה ועןד 3 מקררי שתיה,החנות ללא פתח איורור ,ובשבת החנות סגורה שני מגיע לחנות ביום ראשון החנות ממש חמה והמקררים אפילו לא נותנים תפוקה מה עלי לעשות ?גודל החנות כ-40 מ”ר תודה מראש

  אוורור לחדר גלידות | מאווררים תעשייתיים |

  מאחר והינך מציין כי לחנות אין כל פתח אוורור , יש לפתוח פתח בקיר חיצוני בקוטר של “12 , עמ”נ לבצע כ-15 החלפות אוויר בשעה ולהתקין על הפתח וונטה תעשייתית דגם R 12 . במידה ואין אפשרות לפתוח פתח בקיר חיצוני ויש לצאת עם צנרת , יש להתקין מפוח צנטריפוגלי קווי “12 .

  שלום,ברצוני לאוורר חדר שרותים בגודל 110/170/240 המרוחק כ 4 מטרים מקיר חיצוני וחדר אמבטיה. בגודל 170/295/240 המרוחק כ 3.5 מטרים מקיר חיצוני כך שלשניהם יהיה פתח יציאה משותף בקיר החיצוני. איזה וונטה עליי להתקין או לחלופין מפוח .האם ניתן יהיה לקבל פרוט לגבי הציוד שעליי לרכוש – ונטה, צנרת וכו

  אוורור חדר שרותים ואמבטיה |

  במידה וברצונך להתקין מפוח יניקה אחד לשני החדרים (שרותים, אמבטיה) , יש להתקין מפוח צנטריפוגלי קווי בקוטר “6 בספיקת אוויר של 430 מק”ש עם מפצל לשני החדרים , יש להשתמש בצינור שרשורי גמיש “6 – שימוש בצינור קשיח יגרום לרעש בחדרי השירותים והאמבטיה.

  מרתף של כ- 50 מ”ר שמשמש כעסק שניכנסים ויוצאים אנשים איזה מפוח להכנסת והוצאת אוויר שיהיה שקט וחד פזי אני צריך יש לי חור בקיר החיצוני בקוטר של 25 ס”מ( 10″) והיתי רוצה אם אפשר להיתמש בו

  איוורור מרתף |

  בהנחה שגובה המרתף הינו כ- 2.4 מטר , כלומר הנפח הינו 120 מ”ק ויש לבצע מינימום 10 החלפות אוויר בשעה , הינך זקוק למכשיר בקוטר “12 , 320 מ”מ . מכשיר של “10 יאפשר הכנסת כמות אוויר של כ- 700 מק”ש בלבד – דבר שאינו יעיל לדעתנו. לפרטים נוספים אבישי ינקלביץ

  האם אתם מבצעים את ההתקנות ? האם אתם עובדים עם משרדי ממשלה ורשומים בספר הרכישות ?

  התקנות ועבודה עם משרדי ממשלה |

  אנחנו עובדים עם כל משרדי הממשלה, כמו כן ספקים רשומים ורשמיים של משרד הבטחון וצה”ל , עובדים תחת מערכת הבטחת איכות ISO-9001 לפרטים נוספים אנא התקשר אלי 054-7912850

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  \