שלום רב, אני מעוניין לאוורר חדר אמבטיה שבתוכו יש גם שירותים. גודלו כ 3 * 2 מר וגובהו 2.20. הקיר החיצוני שלו גובל בחניון סגור ומקורה, וכשנמצאים בתוך החניון מרגישים באופן משמעותי את ריחות הדלק של הרכבים ( אויר מזוהם ). עקב כך ישנם 2 אפשרויות או שצינור הונטה יעבור כ 10 מ"ר בתוך הבית עד ליציאה לבחוץ לאויר נקי בצינור של 6" או שצינור הונטה יעבור בתוך החניון המקורה ואורכו יהיה כ 5 מטר. . מה היא הונטה האופטימלית לחדר מקלחת זה מבחינת עוצמת האורור, והשקט ? האם בנסיבות הללו תריס אל-חוזר "6 בחניון המקורה ישרת את המטרה או שיתכן מאוד שאסבול מאויר מזוהם ? שאלה נוספת שרציתי לשאול היא מה המרחק התקני שיש לשמור מסוף מוצא צינור הונטה לחלון של חדר ילדים ? . האם סוף הצינור יכול להיות ממש סמוך לחלון חדר הילדים ? בתודה משה כהן

שלום משה,

לדעתי יש להתקין את הונטה לאיוורור המקלחת והשרותים על הקיר החיצוני, ולהתקין על קיר זה, הפונה לחניון תריס אל-חוזר "6 . תריס האל-חוזר יפתח רק כשהונטה עובדת ומוציאה אוויר החוצה אל תוך החניון, כשהונטה אינה עובדת התריס סגור ואין חדירה של אוויר מבחוץ.

ממליץ על ונטה בקוטר "6 (150 מ"מ) מדגם 150SG , ההתקנה פשוטה. ישנה אפשרות לרכוש את הונטה באמצעות אתר האינטרנט של חברת ונטה.

זאת ההצעה הכי פשוטה והכי זולה, כול שיטה אחרת של איוורור באמצעות צנרת התקנת מפוח או מפוח קווי תהיה יותר מסובכת ויותר יקרה.

אם רצונך לרכוש באמצעות אתר האינטרנט של חברת ונטה את הונטה מדגם 150SG אנא לחץ כאן, ועל מנת לרכוש את התריס האל-חוזר "6 אנא לחץ כאן.

בברכה

ונטה בע"מ

0
    0
    העגלה שלך
    העגלה שלך ריקה
      logo venta